یکشنبه, 14 آذر 1400
مشروح خبر :: استفاده بیشتر از ظرفیت فضای مجازی در اطلاع رسانی به بهره برداران مورد تاکید قرار گرفت

استفاده بیشتر از ظرفیت فضای مجازی در اطلاع رسانی به بهره برداران مورد تاکید قرار گرفت

در جلسه ای با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان و وطن دوست، نماینده سازمان مردم نهاد سرورویان اشراق که در محل شرکت آب منطقه ای تشکیل گردید، برنامه ریزی جهت استفاده بیشتر از ظرفیت فضای مجازی در اطلاع رسانی به بهره برداران منابع آبی مطرح شد.

 به گزارش شبکه خبری آب ایران ،ابتدا فرشته وطن دوست ، نماینده سمن ها در شبکه ملی و عضو اصلی هیئت مدیره سازمان مردم نهاد سرو رویان اشراق، برنامه های سال ۱۴۰۰ را طبق تفاهم نامه فی مابین تشریح کرد.

 وی پیشنهادات خود را در رابطه با بکارگیری رویکرد های جدید با توجه به شیوع ویروس کرونا در اطلاع رسانی و آگاهی بخش عمومی در بخش صیانت از منابع آب سطحی و زیرزمینی ارائه نمود.

در ادامه اسماعیل افشاری، ، با تشریح وضعیت بحرانی منابع آبی استان ، آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در مصرف بهینه آب توسط کشاورزان و بهره برداران را از ارکان فعالیت سمن ها عنوان نمود.

وی به استفاده مستمر از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد و ارتباط گیری با دهیاران و جامعه کشاورزی تاکید کرد و اظهار داشت: با ارتباطات و اثر بخشی در جامعه و گروههای کشاورزی می توان پیامهای حفاظت از منابع آبی را به بهره برداران منتقل نمود.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان، بهره جستن از ظرفیت فضای مجازی را در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مصرف کنندگان منابع آبی از الگوهای مصرف بهینه آب ، فرصت و نقطه قوتی در ارسال سریع و اثربخش داده ها عنوان نمود.

کد خبر: 55404
  تاریخ خبر : 1400/07/28
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/28
 کارشناس روابط عمومی
 58