یکشنبه, 6 آذر 1401
مشروح خبر :: آزادسازی 5/6 کیلومتر از طول مسیر رودخانه ها /انسداد 368 حلقه چاه غیر مجاز در استان البرز از ابتدای سال جاری

آزادسازی 5/6 کیلومتر از طول مسیر رودخانه ها /انسداد 368 حلقه چاه غیر مجاز در استان البرز از ابتدای سال جاری

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز از آزادسازی 5/6 کیلومتر از طول مسیر رودخانه ها و انسداد 368 حلقه چاه غیر مجاز از ابتدای سال جاری با کمک و همراهی دستگاه قضایی استان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، جلسه قرارگاه صیانت از بیت المال و مقابله با تغییر کابری استان البرز به ریاست مدیرکل دادگستری و معاون دادستان کل و تمامی اعضاء برگزار شد.

داود نجفیان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز گفت: تصمیمات این قرارگاه مهم و  به مرحله ی اجراء رفته در سال  1399 حدود10 میلیون متر مکعب از برداشت غیر مجاز آبخوانها جلوگیری شده است . وی ادامه داد با همراهی بسیار خوب دادستانها در بحث آزادسازی و بستن چاههای غیرمجاز توانستیم به اهداف تعیین شده برسیم و همچنین با حمایت قرارگاه، شرکت آب منطقه ای البرز اجازه  ساخت و ساز و تصرفات را نخواهد داد. یکی دیگر از مسایل مهم، آلودگی رودخانه هایی تامین کننده آب شرب هستند، می باشد و باید با کسانی که موجب آلودگی آب می شوند به جدیت برخورد شود چرا که صیانت از سلامت مردم یکی از مهمترین و ظایف  ما در این قرارگاه می باشد و باید از ورود آلاینده ها در رودخانه جلوگیری کنیم.

در ادامه مدیر کل دادگستری اعلام کرد در بخش آزادسازی و پر کردن چاههای غیرمجاز اقدامات خیلی خوب و موثری صورت گرفته است و تمام تصمیماتی که در قرارگاه گرفته شده در حال عملیاتی شدن است که جا دارد از همکاران آب منطقه ای  و همکاران قضایی تشکر کنیم .

کد خبر: 55588
  تاریخ خبر : 1400/08/09
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/08/09
 عباس کیخایی
 245