چهارشنبه, 12 مهر 1402
مشروح خبر :: تقدیر از فعالان پژوهشی و پژوهشگران برتر شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی

تقدیر از فعالان پژوهشی و پژوهشگران برتر شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی

فعالان پژوهشی و پژوهشگران برتر شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، همزمان با هفته پژوهش و فناوری، در جلسه ای که با حضور مدیرعامل و معاونین این شرکت برگزار شد،"سعید سروری" مدیر عامل این شرکت با اشاره به اینکه استفاده از حوزه فناوری و اساتید دانشگاه و متخصصین فن، یک ضرورت است، اظهار داشت: در حوزه تخصیص و بازچرخانی آب و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، نیاز به اصلاح رفتارها و دیدگاههای نا مناسب شده است.

وی به شناسایی موانع، راهکارها و ظرفیت ها تاکید کرد و گفت: در حوزه مسایل منابع آب، مواجهه مدیریت شده با تهدیدات این بخش و ضرورت استفاده از تکنولوژی ها و تعامل و تفاهم بیشتر با مردم، امری گریزناپذیر است.

در ادامه این جلسه از"سید محمد تاجبخش" و"محسن پوررضا" دو نفر از اساتید دانشگاه بیرجند که در حوزه پژوهش و تحقیقات با شرکت آب منطقه ای همکاری داشتند و همچنین از "ناصر نیک نیا" به عنوان پژوهشگر برتر و"حسین طاهریان" به عنوان پژوهشگر برگزیده تقدیر به عمل آمد.

در بخشی از این تقدیر نامه آمده است: از اینکه با نواندیشی و نوآوری به دانش، پژوهش، تولید علم و فهم عمیق، ارزش فوق العاده داده و با پژوهش و ترویج روحیه علمی با ایجاد محیطی شفاف و پویا برای فعالیتی هماهنگ جهت تحقیق و مطالعه همه جانبه ،نقش موثری را در تحقق ماموریت های پژوهش بر عهده داشته اید، سپاسگزاری می شود.

کد خبر: 56779
  تاریخ خبر : 1400/09/29
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/09/30
 مدیر روابط عمومی سایت
 316