جمعه, 6 خرداد 1401
مشروح خبر :: نشست هم اندیشی آب و آموزش و پرورش در شهرستان ملکان

نشست هم اندیشی آب و آموزش و پرورش در شهرستان ملکان

رئیس اداره منابع آب شهرستان ملکان از برگزاری نشست هم اندیشی به همراه رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از شبکه زرینه رود با معاون توسعه و پشتیبانی و معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان ملکان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، ایرج بیان در این نشست از  اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی صرفه جویی در مصرف آب برای دانش آموزان از آموزش و پرورش قدردانی کرد.
وی اظهار داشت : اداره منابع آب شهرستان آماده برگزاری برنامه های فرهنگی و بازدید از تاسیسات آبی برای دانش آموزان است تا دانش آموزان در ارتباط نزدیک با موضوعات آبی، با اهمیت آن و راهکارهای حفظ این منبع حیاتی آشنا شده و در احیا و تعادل بخشی منابع بویژه آب های زیرزمینی راهکارهای مصرف بهینه آب را فراگیرند.
علیرضا مقدم، معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان ملکان از تلاشهای صورت گرفته توسط اداره منابع آب ملکان برای فرهنگ سازی دانش آموزان در مدارس قدردانی کرد.
داود رحیمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ملکان نیز ضمن تقدیر از زحمات مجموعه آب در استان و شهرستان برای برگزاری طرح  #من_مراقب_آب_هستم در مدارس و اجرای اثربخش طرح داناب اعلام آمادگی نمود.
 

کد خبر: 57357
  تاریخ خبر : 1400/10/25
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/10/26
 کاربر روابط عمومی
 52