چهارشنبه, 12 مهر 1402
مشروح خبر :: ده هکتاراز تصرفات بستر و حریم رودخانه ها استان فارس آزادسازی شده است.

ده هکتاراز تصرفات بستر و حریم رودخانه ها استان فارس آزادسازی شده است.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای فارس از عملیات موفقیت آمیز آزادسازی حریم و بستر رودخانه های شهرستان سپیدان خبر داد .

به گزارش شبکه خبری آب ایران ،  کرامت اله کریمی مزیدی با حضور در محل رودخانه چله گاه شهرستان سپیدان از نزدیک در جریان روند عملیات آزادسازی قرار گرفت .  .  

کریمی مزیدی طی این بازدید گفت :اجرای احکام و دستورات  قضایی اخذ شده در خصوص  آزاد سازی تصرفات بستر و حریم رودخانه ها از صبح روز یکشنبه پانزدهم اسفند ماه آغاز و به لطف خداوند منان تا کنون نزدیک به ده هکتار از بستر و حریم رودخانه چله گاه رهاسازی شده است .

ایشان گفت: عملیات آزادسازی بصورت جهادی و پس از هماهنگی های لازم و صدور ابلاغ اکیپ ویژه توسط  مدیرعامل شرکت متشکل از کارشناسان خبره سه نفره درمعیت نماینده دادستان و نیروهای انتظامی در حال انجام وظیفه هستند .

کریمی مزیدی در پایان خاطر نشان کرد: از کلیه دستگاههای اجرایی و افراد حقیقی که به بسترو حریم رودخانه های سراسر استان تجاوز کرده وساخت و ساز کرده اند هشدار داد شخصا اقدام به رهاسازی متصرفات غیر مجاز نمایند در غیر اینصورت با اخذ دستور قضایی اقدام لازم انجام و متصرف به محاکم صالحه معرفی می گردد .

 

 

 

 

 

کد خبر: 58416
  تاریخ خبر : 1400/12/19
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/12/19
 روابط عمومی
 244