چهارشنبه, 6 مهر 1401
مشروح خبر :: دیدار سرپرست شرکت آب منطقه ای همدان با امام جمعه شهرستان رزن

دیدار سرپرست شرکت آب منطقه ای همدان با امام جمعه شهرستان رزن

سرپرست شرکت آب منطقه ای همدان با امام جمعه شهرستان رزن دیدار گفتگو کرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ،، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر منصوری امام جمعه شهر رزن در دیدار با محمد ضروری سرپرست شرکت اب منطقه ای همدان ضمن تشکر از مدیران این شرکت بابت حضور در روز تعطیل و غیرکاری در این شهرستان، با بیان اینکه بحران آب جدی است، گفت: وظیفه شما در این برهه از زمان با توجه به وقوع خشکسالی بسیار سنگین تر از قبل شده است.
وی افزود: خداوند یکی از بهترین نعمتهای خود را که آب هست در اختیار ما قرا داده است ولی ما قدر آن را ندانستیم و امیدواریم در این ماه عزیز و پر برکت خداوند باران رحمتش را بر ما نازل گرداند تا بتوانیم امسال را بدون مشکل سپری نمائیم.
وی افزود: یکی از مهمترین وظایف مدیران و پرسنل ادارات خدمت بی منت به مردم در حل مشکلات آن‌ها است چرا که مهمترین رکن در انقلاب اسلامی ایران مردم هستند.
در ادامه  محمد ضروری سرپرست شرکت آب منطقه ای همدان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، گفت: در شهرستان رزن در سال آبی جاری 41 درصد کاهش بارندگی داشتیم که وضعیت مناسبی نیست و باید منابع آبی مدیریت شود.
وی افزود: از روحانیون شهرستان تقاضا داریم تا در صحبتهای خود با مردم حتما بحث مدیریت مصرف بهینه خصوصا" در بخش کشاورزی را مطرح و برآن تاکید نمایند.

 

کد خبر: 59107
  تاریخ خبر : 1401/01/27
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/01/28
 سروش
 89