یکشنبه, 12 آذر 1402
مشروح خبر :: اگر حمایت، همکاری و همراهی دستگاه قضایی نباشد، برخورد جدی با متخلفین منابع آبی امکانپذیرنیست

درجلسه هم اندیشی و هماهنگی با دادستان و سرپرست دادگستری شهرستان ماهنشان مطرح شد:

اگر حمایت، همکاری و همراهی دستگاه قضایی نباشد، برخورد جدی با متخلفین منابع آبی امکانپذیرنیست

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، دیدار مدیر و کارکنان اداره منابع آب شهرستان ماهنشان با سرپرست دادگستری و دادستان این شهرستان صورت گرفت.

در این دیدار رئیس اداره منابع آب ماهنشان، ضمن قدردانی و تشکر از حجت الاسلام دویران سرپرست دادگستری و دادستان شهرستان ماهنشان گفت: قوه قضاییه یکی از ارکان مهم نظام جمهوری اسلامی ایران است که باعث ایجاد نظم و امنیت در کشور می باشد.

سیدعلی موسوی افزود: در بحث مقوله آب و جلوگیری از برداشت های غیر مجاز بدون شک اگر حمایت، همکاری و همراهی دستگاه قضایی نباشد، هیچگونه پیشرفتی دراین خصوص صورت نخواهد گرفت.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره منابع آب در بحث آب های سطحی و زیر زمینی و مشکلات و موانع پیش رو اعلام نمود: در خصوص نحوه ی برخورد با صیفی کاران و انتقال دهندگان غیرمجاز آب از اراضی  آبخور اولیه، با حمایت دادستان شهرستان ماهنشان اقدامات مهمی صورت گرفته است و انتظار میرود این همکاری استمرار بیشتری داشته باشد تا به هدف نهایی که همان جلوگیری از برداشتهای بی رویه است دست یابیم.

در ادامه حجت الاسلام دویران، ضمن تشکر از حضور مدیر امور منابع آب ماهنشان و همکاران وی در این دیدار و ابراز رضایت از بابت عملکرد خوب اداره منابع آب این شهرستان درخصوص حفاظت از منابع آب ضمن عنوان نمودن اهمیت موضوع آب و بیان روایات و سفارشات ائمه و بزرگان دینی در خصوص صرفه جویی خواستار همکاری همه ادارات درگیر در بحث آب و جلوگیری از یک سو نگری مدیران در این زمینه شد.

وی در پایان از مدیر اداره خواست با توجه به مشکلات کشاورزان در شهرستان تعامل و همکاری بیشتر با این قشر زحمت کش جامعه را نیز مدنظر داشته باشند.

کد خبر: 59880
  تاریخ خبر : 1401/03/01
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/03/01
 کارشناس روابط عمومی
 237