چهارشنبه, 8 تیر 1401
مشروح خبر :: معاون جدید حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل منصوب شد

معاون جدید حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل منصوب شد

طی حکمی از سوی علی حیدری اناری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل حمید فضائلی بعنوان معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری آب ایران ،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این جلسه گفت: سنگر کار و تلاش و خدمت به خلق فرصت گرانبهایی است که هه باید قدر این فرصت ها را بدانیم و برای رضای خدا و مردم تلاش نماییم.

 علی حیدری اناری داشتن نگرش علمی و تخصصی به مسایل حفاظت و بهره برداری را خواستار شد و افزود: در کنار تجربه باید به دنبال ایده های نو، نگرش و ابزار جدید برای ارتقای فعالیت ها باشیم.

وی با اشاره به شرایط کم بارشی و کمبود منابع آب در سطح استان علی الخصوص شمال استان تصریح کرد: به فضل الهی و همت همکاران و همراهی و همکاری مردم و طبق برنامه ریزی بعمل آمده در حال مدیریت کمبود منابع آب در منطقه هستیم.

 حیدری اناری با اشاره به لزوم اجرای برنامه های اصلاح الگوی کشت و آبیاری در سطح استان خواستار برنامه ریزی معاونت حفاظت و بهره برداری با همکاری جهاد کشاورزی استان برای تداوم برنامه های سازگاری با کم آبی و اصلاح برنامه های کشت و آبیاری شد.

وی لزوم تشکیل تیم های فنی و علمی برای عبور از شرایط خشکسالی را یادآور شد و گفت: باید با استفاده از بهترین روش ها و همکاری و تلاش تمامی همکاران جلوی هدررفت منابع آب در بخش های مختلف را بگیریم و در این راه همکاری تمامی دستگاههای اجرایی و مردم ضروری است.

در پایان این جلسه با قدردانی از تلاشها و خدمات مهندس رضا غفاری در مدت تصدی پست معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل، دکتر حمید فضائلی بعنوان معاون جدید حفاظت و بهره برداری شرکت منصوب شد.

 

 

 

کد خبر: 59970
  تاریخ خبر : 1401/03/05
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/03/07
 رئیس اداره روابط عمومی
 26