پنجشنبه, 17 آذر 1401
مشروح خبر :: سفر معاون تلفیق و امور تنظیم گری شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران به استان چهارمحال و بختیاری

با هدف بررسی و رفع مسائل حوضه آبریز زاینده رود انجام گرفت؛

سفر معاون تلفیق و امور تنظیم گری شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران به استان چهارمحال و بختیاری

علیرضا الماسوندی ،معاون تلفیق و امور تنظیم گری شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران و سرپرست حوضه آبریز زاینده رود و حوضه های غربی فلات در سفر دو روزه به استان چهار محال و بختیاری ضمن بازدید از طرح های عمرانی و مطالعاتی حوضه آبریز زاینده رود و کارون ، مسائل و مشکلات مربوط به این حوضه را نیز بررسی کردند.

به گزارش خبرگزاری آب ایران، در جریان این سفر علیرضا الماسوندی در نشستی صمیمانه با مدیرعامل، مدیران و کارشناسان  شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری و کارشناسان حوضه زاینده رود به بررسی مسائل و مشکلات مربوط به حوضه زاینده رود پرداخت.

در ادامه این نشست مهندس کریمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آب استان، منابع موجود و نیازهای آبی و طرح های در دست اجرا و آتی را بررسی و بیان کرد.

در دومین روز از سفر استانی ، الماسوندی به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری  نشستی دوستانه با جمعی از نمایندگان کشاورزان این استان در محل هتل پارسیان  داشت که در جریان آن ، نمایندگان کشاورزان  به بیان مشکلات خود پرداخته و جهت رفع موانع و مشکلات تبادل نظر شد.

در ادامه این نشستهای صمیمانه با نمایندگان کشاورزان، جلسه ای در فرمانداری کوهرنگ با حضور فرماندار،  معاون امنیتی و سیاسی فرمانداری و نمایندگان صنف کشاورزان این شهرستان نیز برگزار شد که در جریان این نشست معاون تلفیق و امور تنظیم گری شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران  بر مساعدت و  همکاری جهت حل مشکلات موجود و اجرای عدالت در نیازهای آبی این استان تأکید کرد.

در این سفر از طرح های عمرانی و مطالعاتی حوضه آبریز زاینده رود و کارون از جمله سد غدیر، باباحیدر، سرشاخه های زاینده رود و محل احداث سد و تونل انتقال کوهرنگ ۳ بازدید بعمل آمد و ضمن بازدید میدانی از روستاهای منطقه بیرگان نشستی چهره به چهره با کشاورزان منطقه برگزار و مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 

کد خبر: 59973
  تاریخ خبر : 1401/03/06
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/03/07
 اورنگ
 160