چهارشنبه, 8 تیر 1401
مشروح خبر :: پیشرفت 95 درصدی مخزن 20 هزار متر مکعبی گرمابدشت گرگان

پیشرفت 95 درصدی مخزن 20 هزار متر مکعبی گرمابدشت گرگان

نماینده مجری طرح آبرسانی به گرگان شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به اجزای طرح آبرسانی به شهرستان گرگان گفت: عملیات تکمیل مخزن والش آباد، عملیات تکمیل و اتصال مخزن 20 هزار متر مکعبی گرمابدشت ، عملیات تجهیز سه حلقه چاه در شرق گرگان و احداث 6 ونیم کیلومتر خط انتقال 1100 از جمله مهم ترین اجزای طرح آبرسانی به شهرستان گرگان است که هم اکنون در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری آب ایران ،امین عموزاد اظهار کرد: همچنین چاه های شصت کلاته شماره یک ، چاه شصت کلاته شماره 2  ، چاه شصتکلاته ۳ ، چاه مجاور شهربازی و چاه مجاور شهرک تالارنیز در حال حفاری است که پس از اتمام حفاری تجهیز، برقرسانی و متصل می شود.

وی بیان کرد: حفر و تجهیز چاه فتحه باغ گرگان، چاه فیض آباد و سازند سخت زیارت نیز در حال انجام است که مقرر است پس از اتمام حفر تجهیز و اتصال آن به خط انتقال انجام شود.

نماینده مجری طرح آبرسانی به گرگان شرکت آب منطقه ای گلستان در خصوص 6 ونیم کیلومتر خط انتقال 1100 گفت: برای تسهیل در اجرای این خط انتقال به 6 قطعه مختلف تقسیم بندی شده است که پیمانکاران مختلف در حال اجرای این خطوط هستند.

عموزاد همچنین در رابطه با تکمیل مخزن 20 هزار متر مکعبی گفت: تکمیل ساختمان کلرزنی، پیشرفت ساخت مخزن هوایی در حدود 95 درصد و دیگر اقدامات تکمیلی در راستای تکمیل مخزن در حال انجام است.

کد خبر: 59980
  تاریخ خبر : 1401/03/07
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/03/07
 روابط عمومی
 44