پنجشنبه, 17 آذر 1401
مشروح خبر :: شنا در محدوده سدها و بندهای انحرافی استان مرکزی ممنوع است

اطلاعیه شرکت آب منطقه ای مرکزی:

شنا در محدوده سدها و بندهای انحرافی استان مرکزی ممنوع است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مرکزی با اعلام اینکه تأسیسات آبی همچون دریاچه سدها محل مناسبی برای شنا نیست، خواستار خودداری همگان از شنا در این مکان‌ها شد.

به گزارش  خبرگزاری آب ایران ، عزت اله آمری تصریح کرد: همه ساله با آغاز فصل گرما و به ویژه در روزهای پایانی هفته و روزهای تعطیل، شماری از شهروندان بدون توجه به علایم هشدار دهنده و اطلاعیه های مکرر، در دریاچه سدها و نیز بندهای انحرافی شنا می کنند که این سهل انگاری و بی توجهی، موجب بروز خسارت های جانی و مالی فراوان برای مردم می‌شود.

 آمری با تاکید بر این نکته که تاسیسات یاد شده محل مناسبی برای شنا نیست، از شهروندانی که این اماکن را برای تفریح انتخاب می کنند، درخواست کرد: برای حفظ سلامت خود و خانواده شان نسبت به علایم هشدار دهنده توجه جدی داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تابلو ممنوعیت شنا در تمامی سدها و آبگیرهای استان نصب شده است، از هم استانی های عزیز به ویژه افراد ساکن در حاشیه تاسیسات آبی خواست برای حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان به تابلوهای هشدار دهنده که با هدف اطلاع رسانی از ممنوعیت شنا و نزدیک شدن به این مکان ها، نصب شده است توجه بیشتری داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی در پایان هشدار داد: در صورت بروز هرگونه حادثه ای، مسئولیت آن متوجه خود اشخاص است و این شرکت در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد.

کد خبر: 60101
  تاریخ خبر : 1401/03/11
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/03/11
 کمال آبادی
 137