چهارشنبه, 5 مهر 1402
مشروح خبر :: معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از طرح آبرسانی به همدان بازدید کرد

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از طرح آبرسانی به همدان بازدید کرد

محمد جوانبخت معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، در سفر یک روزه به استان همدان، از روند اجرای پروژه آب رسانی به این استان بازدید و با استاندار همدان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری آب ایران، محمد جوانبخت در این دیدار با ابراز رضایت از  اجرای این طرح افزود: کارگاه‌های اجرایی این طرح با سرعت قابل قبولی کار را پیش می‌برند و راهنمایی های لازم جهت افزایش سرعت اجرای کار به عوامل اجرایی داده شد با توجه به این موضوع امیدواریم در زمان تعیین شده فاز نخست طرح آب آبرسانی به همدان بهره برداری شود.

وی اظهار داشت: قرارگاه خاتم الانبیا(ص)، عملیات اجرایی این طرح را بر عهده دارد و قرار است با اضافه کردن چند گروه عملیاتی و فنی از پروژه دیگر به این پروژه، سرعت اجرای کار  بیشتر شود.

جوانبخت خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط خشکسالی و وضعیت بحرانی استان همدان در تامین آب، تلاش داریم این طرح در کوتاه ترین زمان ممکن آماده بهره برداری شود.

وی با اشاره به بازدید از روند اجرای این طرح، تاکید کرد: گروه‌های اجرایی در چند جبهه کاری مشغول هستند و امیدواریم تا قبل از اینکه شهر وارد تنش آبی شود، فاز نخست این پروژه تکمیل و اجرا شود.

کد خبر: 61045
  تاریخ خبر : 1401/04/25
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/04/25
 همایون
 618