یکشنبه, 19 آذر 1402
مشروح خبر :: عملیات لوله گذاری گذرگاه طرح آبرسانی به همدان به 60 درصد رسید

عملیات لوله گذاری گذرگاه طرح آبرسانی به همدان به 60 درصد رسید

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: عملیات اجرایی خط انتقال گذرگاه (بای پس) طرح آبرسانی به همدان با هدف انتقال آب به تصفیه خانه شهید بهشتی در حال اجرا است و تا کنون لوله گذاری آن 60 درصد پیشرفت داشته است

به گزارش خبرگزاری آب ایران ، محمد ضروری با اشاره به اینکه خط گذرگاه فرعی (بای پس) طرح آبرسانی همدان به سرعت در حال اجرا است، افزود: عملیات اجرایی این طرح به طول ۱۶ کیلومتر از 10 روز پیش آغاز شده است و پیش بینی می‌شود تا چند روز آینده عملیات لوله گذاری آن به پایان برسد.

وی با بیان اینکه عملیات لوله گذاری این طرح در محدوده شهر جورقان در حال اجرا است، اظهار داشت: تاکنون 15 کیلومتر معادل 94 درصد از این خط حفاری شده است

ضروری ادامه داد: تا به امروز (دوشنبه 7 شهریور) 9.5 کیلومتر از این خط لوله گذاری، 13.5  کیلومتر لوله تامین و وارد کارگاه شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نیروهای کاری در ۶ جبهه کاری به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت هستند و تلاش می کنیم تا بر اساس وعده ای که به مردم عزیز همدان داده شده آب را در زمان تعیین شده به ایستگاه پمپاژ سد آبشینه برسانیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: اجرای پایپ جکینگ (لوله رانی) از زیر جاده همدان-تهران مهمترین قسمت اجرای این طرح بود که این عملیات روز گذشته به طول 87 متر با موفقیت به پایان رسید.

 

کد خبر: 61918
  تاریخ خبر : 1401/06/07
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/06/07
 سروش
 217