چهارشنبه, 5 مهر 1402
مشروح خبر :: لزوم اختصاص یک درصد از منابع طرح‌ها به حوزه فناوری‌اطلاعات

معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران:

لزوم اختصاص یک درصد از منابع طرح‌ها به حوزه فناوری‌اطلاعات

معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران: اختصاص یک درصد از منابع طرح‌های مربوط به حوزه آب به بخش فناوری اطلاعات می تواند تحول شگرفی در این بخش را رقم بزند.

 

معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران در نشست با مدیرعامل و معاون منابع انسانی مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با تاکید بر لزوم توسعه فناوری‌های نوین و آی تی در مدیریت منابع آب کشور اظهار کرد: اختصاص یک درصد از منابع طرح‌های مربوط به حوزه آب به بخش فناوری اطلاعات می تواند تحول شگرفی در این بخش را رقم بزند.

دو ظرفیت مهم برای بخش آی تی وجود دارد؛ یکی تحقیقات در بخش صنعت و دیگری در بخش خدمات که به امنیت سایبری برمی‌گردد و بر اساس طرح‌های مرتبط با پدافند غیرعامل، مجوزها برای تقویت آی تی در بخش آب کشور دریافت شده است.

معاون مجامع توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران در ادامه راه اندازی خدمات الکترونیک و هوشمند سازی را از اقدامات مرتبط با توسعه فناوری و مقابله با تهدیدات سایبری عنوان کرد و با بیان اینکه در این زمینه تصمیمات خیلی خوبی گرفته شده، گفت: براساس این برنامه‌ها همه امورات آب باید در بستر الکترونیک انجام شود ضمن اینکه ارتباط با صنعت و دانشگاه هم تقویت شود و ایده‌های خوبی که در دانشگاه‌ها و مراکز علمی وجود دارد مورد توجه قرار بگیرد.

کد خبر: 62790
  تاریخ خبر : 1401/08/07
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/08/10
 رئیس اداره روابط عمومی
 411