دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: حل مشکل شبکه پایاب سد قره تیکان در کلات خراسان رضوی سرعت گرفت

حل مشکل شبکه پایاب سد قره تیکان در کلات خراسان رضوی سرعت گرفت

درجریان بازدید حجه الاسلام نصرلله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و علیرضا عامری قائم مقام مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از شهرستان کلات، حل مشکل پایاب سد قره تیکان سرعت گرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در نشستی که در حسینیه روستای قلیچ آباد در شهرستان کلات برگزار شد مدیر پروژه سدهای چهچهه و قره تیکان دررابطه با مشکلات پایاب سدهای قره تیکان و چهچهه گزارشی ارائه کرد.

در این نشست علیرضا عامری در باره درخواست اهالی در خصوص مشکلات فنی سد قره تیکان و سد چهچهه توضیحاتی ارائه وبر حل مشکل پایاب سد قره تیکان و معرفی مشاور تاکید کرد .

عامری در این جلسه همچنین تعویض لوله های انتقال آب سد قره تیکان را مورد تاکید قرار داد.

قائم مقام مدیر عامل شرکت آب منطقه ای در خصوص درخواست دیگراهالی برای تردد از جاده سد قره تیکان گفت: این جاده استاندارد لازم وزارت راه را ندارد وبه دلیل شیب تند جاده ، امکان استفاده عموم شهروندان وجود ندارد.

وی افزود: این جاده برحسب نیاز شرکت آب منطقه ای برای تردد وسایل و تجهیزات سنگین آماده سازی شده بنابر این برای جلوگیری از خطرات احتمالی، تردد  اهالی دراین جاده مقدور نیست.

بر اساس این گزارش در ادامه این سفر قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و هیات همراه از روستای قلیچ آباد و زاوین بازدید وطی گفت و گو با اهالی منطقه  و بررسی مشکلات آنان، در خصوص تخفیف آب بهای مصرفی و همچنین ترمیم دیوار ساحلی سد چهچهه دستورات لازم را صادر کرد.

کد خبر: 62809
  تاریخ خبر : 1401/08/08
 کارشناس روابط عمومی
 220