چهارشنبه, 5 مهر 1402
مشروح خبر :: کارگاه آموزشی و ایمنی پدافند غیرعامل برگزار شد

کارگاه آموزشی و ایمنی پدافند غیرعامل برگزار شد

همزمان با بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل و در راستای کاهش حوادث ناشی از کار کارگاه آموزشی و ایمنی پدافند غیرعامل برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل  همزمان با بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل کارگاه آموزشی و ایمنی پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با دعوت از مسئولان HSE کارگاه های اجرائی و متولیان آب های گرم استان، با شعار آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با تاکید بر لزوم توجه بیش از پیش به مسائل ایمنی در محیط کار گفت: کسب اطمینان از رعایت و اجرای دستورالعمل های ایمنی و کنترل وضعیت ایمنی و بهداشت محیط کار رویکرد اصلی ما می باشد.

وی با بیان اینکه هر لحظه خود را در شرایط بحرانی ببینیم ادامه داد: احصای آمادگی برای مواجه با شرایط غیرعادی در محیط کار و صیانت از تجهیزات حیاتی تاسیسات از مهمترین برنامه‌های ما جهت مدیریت هرگونه بحران است. 

هادی حبیب‌زاده هدف از برگزاری این کارگاه را اتخاذ تمهیدات لازم ازجمله تکمیل نواقصات و چک لیست ها، کنترل بر اساس plan HSE  های کارگاهیعنوان کرد و گفت: مجموعه اقدامات انجام شده منجر به پیشگیری از وقوع حوادث و کاهش آمار فوتی‌های ناشی از کار و استخر آبگرم‌‎ها خواهد شد.

کد خبر: 62962
  تاریخ خبر : 1401/08/17
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/08/17
 رئیس اداره روابط عمومی
 113