یکشنبه, 9 بهمن 1401
مشروح خبر :: بازدید معاون نظارت سازمان بازرسی کل کشور از تصفیه‌خانه شهرهای گروه الف

بازدید معاون نظارت سازمان بازرسی کل کشور از تصفیه‌خانه شهرهای گروه الف

معاون نظارت و بازرسی امور اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور از تصفیه‌خانه آب آشامیدنی شهرهای گروه الف مازندران بازدید کرد و برای رفع مشکلات پیش روی پروژه‌های حوزه آب استان قول مساعد داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران، "مصطفی علی‌اصغرپور" روز سه‌شنبه 17 آبان سال جاری همراه با مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران و معاون طرح و توسعه این شرکت از تصفیه‌خانه آب آشامیدنی شهرهای گروه الف مازندران بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت پروژه‌های زیرساختی مرتبط با مهار و تأمین آب در مازندران قرار گرفت.
معاون نظارت و بازرسی امور اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور پس از بازدید تصفیه‌خانه و شنیدن مسائل و چالش‌های حوزه آب در استان، برای پیگیری حل مشکلات و گره‌گشایی این بخش طبق اختیارات سازمان بازرسی کشور قول مساعدت داد.
علی‌اصغر‌پور ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده توسط شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران و استفاده هدفمند از اعتبارات در اولویت‌بندی پروژه‌ها، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم که در سازمان بازرسی کل کشور نیز علاوه بر نقش نظارتی، در چارچوب وظایف و اختیاراتی که قانون اجازه می‌دهد به رفع مشکلات پیش روی اجرای پروژه‌های عمرانی حوزه آب مازندران کمک کنیم.
مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران در این بازدید ضمن تشریح و معرفی اقدامات انجام شده توسط شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران برای مهار و تأمین آب‌‌های سطحی، برخی موانع و چالش‌های پیش روی اجرای پروژه‌های عمرانی حوزه آب در مازندران را شرح داد.
کد خبر: 62971
  تاریخ خبر : 1401/08/17
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/08/18
 مدیر روابط عمومی
 33