یکشنبه, 9 بهمن 1401
مشروح خبر :: برنامه های تدوین شده بالادستی باید با دغدغه مندی پیگیری و اجرا شوند

طی دو روز بازدید رییس حوزه آبریز زهره-جراحی شرکت مدیریت منابع آب ایران:

برنامه های تدوین شده بالادستی باید با دغدغه مندی پیگیری و اجرا شوند

با حضور رییس حوزه آبریز زهره-جراحی شرکت مدیریت منابع آب ایران و مدیرعامل و تعدادی از معاونان و مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، عملکرد و فعالیت های این شرکت در ابعاد مختلف، مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهادات و هم اندیشی در خصوص حل مشکلات موجود، ارایه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه که پس از دو روز بازدید رییس حوزه آبریز زهره و جراحی و حوزه های جنوبی شرکت مدیریت منابع آب ایران از طرح‌های آبی مهم این استان در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی یاسوج برگزار شد، آرش مصلح، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و دیگر حاضران جلسه از وضعیت منابع آبی، خدمات، اقدامات و عملکردی که تاکنون شرکت آب منطقه ای داشته، گزارشاتی را ارایه کردند.
همچنین، مهرزاد احسانی، رییس حوزه آبریز زهره -جراحی و حوزه های جنوبی شرکت مدیریت منابع آب ایران، ضمن ابراز خرسندی از حضور در این استان و دیدارش با خانواده شهیدان خوب(از شهدای حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع))، مردمان این استان را شایسته بهترین خدمات دانست و گفت: یقینا آنچه تاکنون انجام شده، خدمات ارزشمندی از طرف نظام بوده ولیکن باید تلاش کنیم تا هرآنچه در توان داریم و میسر را بیش از پیش تقدیم این مردمان کنیم.
وی، اظهار داشت: انتظار داریم تا سرلوحه کارمان خدمت به مردم و کسب رضایت خداوند باشد و طبیعتا در این مسیر انجام به موقع و پرتلاش کارها و همکاری نزدیک همه بخش ها با هم می‌تواند کارگشا باشد که البته برنامه های تدوین شده بالادستی نیز باید با دغدغه مندی، پیگیری و اجرا شوند.
مهرزاد احسانی، با اشاره به محدودیت های مالی برای تزریق به طرح ها و پروژه ها، گفت: تلاش همه مسئولان قطعا به سرانجام رساندن همه طرحها و پروژه هاست، اما باید این محدودیت ها را هم در نظر گرفت و نگذاریم عاملی شود که در سایر سطوح کاری و خدمت رسانی، اثر منفی بگذارد.
وی، تقویت نیروی انسانی در سطح شهرستان‌ها را بخاطر اینکه آنها خط مقدم خدمت رسانی به مردم هستند را یک ضرورت دانست و توجه همگان را به این موضوع خواستار شد.
رییس حوزه آبریز زهره -جراحی و حوزه های جنوبی شرکت مدیریت منابع آب ایران، با اشاره به تلاش و زحماتی که برای تدوین سند سازگاری با کم آبی در سطح کشور کشیده شده، اظهار داشت: نگذاریم این تلاش‌ها بی فایده و ساکت بمانند و مسیر پیشبرد این سند را روشن‌تر از قبل نگه داریم.
احسانی، در خصوص تعرفه آب کشاورزی در این استان، بیان داشت: باید تلاش شود تا این تعرفه‌ها به سطح منطقی تر و کارشناسی برسد تا طرح‌هایی که ارایه خدمت به بهره‌برداران و کشاورزان می‌کنند، بتوانند خودکفا باشند و هزینه های نگهداری و تعمیرات خودشان را تامین کنند. 

کد خبر: 63003
  تاریخ خبر : 1401/08/18
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/08/21
 مسئول روابط عمومی
 46