شنبه, 12 اسفند 1402
مشروح خبر :: نشست فرماندار و دادستان شهرستان فارسان با مدیر عامل شرکت منطقه ای

نشست فرماندار و دادستان شهرستان فارسان با مدیر عامل شرکت منطقه ای

فرماندار و دادستان شهرستان فارسان با حضور در دفتر مدیرعامل از اقدامات شرکت آب منطقه ای در این شهرستان تقدیر نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای در این جلسه که با حضور معاون عمرانی فرمانداری شهرستان فارسان و مدیر اداره منابع آب شهرستان فارسان و کوهرنگ برگزار شد، فردوس کریمی ضمن ارائه گزارشی از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی و حفاظتی شرکت در شهرستان فارسان اعم از ساماندهی و لایروبی رودخانه ها و شناسایی نقاط پرخطر در این شهرستان، در خصوص روند اجرایی سد باباحیدر و خطوط انتقال آب از این سد به جونقان توضیحاتی ارائه داد.

 این خبر می‌افزاید: در ادامه جلسه  نحوه پرداخت حقوق و معوقات کارکنان و کارگران سد غدیر باباحیدر بررسی شد. فردوس کریمی از پرداخت معوقات و حقوقات پرسنل آن سد در هفته گذشته خبر داد. در پایان این نشست فرماندار و دادستان شهرستان فارسان از اقدامات شرکت آب منطقه‌ای در شهرستان فارسان تقدیر و تشکر نمودند.

همچنین در این جلسه از اقدامات شرکت آب منطقه ای طی سال جاری مطرحه شده به مواردی چون: لایروبی رودخانه یتیم به طول 2.3 کیلومتر، آزادسازی حریم و بستر رودخانه یتیم به مساحت تقریبی 16100 مترمربع، لایروبی رودخانه خشکه رود به طول تقریبی 2.7 کیلومتر، آزادسازی حریم و بستر رودخانه خشکه رود به مساحت حدود 8000 مترمربع و پیگیری لایروبی در محل اتصال رودخانه های گرگک، خشکه رود، پیرغار، کوانک و دره بید بخش باباحیدر به ساماندهی رودخانه های این شهرستان اشاره کرد.

کد خبر: 63007
  تاریخ خبر : 1401/08/17
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/08/21
 روابط عمومی
 193