دوشنبه, 17 بهمن 1401
مشروح خبر :: درجلسه پایش دوره ای اداره منابع آب علی آباد کتول برگزار شد

با حضور مدیرعامل شرکت و معاونین و مدیران ستادی؛

درجلسه پایش دوره ای اداره منابع آب علی آباد کتول برگزار شد

جلسه پایش دوره ای اداره منابع آب شهرستان علی آباد کتول با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران ستادی و رئیس و کارشناسان اداره منابع آب علی آباد کتول در محل این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گلستان، در این جلسه هدف از این بازدید و جلسات را قدردانی از  همکاران شهرستان‌ها، بررسی اقدامات ادارات در شهرستان ها و بررسی مشکلات و رفع چالش ها و در نهایت تسهیل در امور مراجعین و خدمات دهی به مردم عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در این جلسه اظهار کرد: در شش ماهه ابتدای سال جاری، به دلیل خشکسالی سال سختی را پشت سر گذاشتیم و انتظارات مردم هم به دلیل کمبود منابع آبی در بخش های کشاورزی و شرب بالا بود که وظیفه همکاران ما در اداره منابع آب سخت تر می شد.

سید محسن حسینی نصب کنتور و انسداد چاه های غیر مجاز را در تعادل بخشی بسیار مهم عنوان کرد و افزود: در زمینه رودخانه نیز برداشت های غیر مجاز شن و ماسه و تجاوز به حریم و بستر رودخانه ها از چالش های پیش روست که باید حفاظت از رودخانه ها بیشتر از قبل مورد توجه باشد. ضمن اینکه در برخی نقاط رودخانه ها سازه های تقاطعی غیر مجاز وجود دارد که در مواقع بارش در مسیر عادی رودخانه اختلال ایجاد می کند و باید نسبت به تسریع در تخریب آن اقدام شود.

بکارگیری نیروهای جدید حقوقی در اداره شهرستان و استفاده از ظرفیت طرح های مستقر در شهرستان برای کمک به اداره منابع آب از دیگر مباحث مربوطه توسط مدیر عامل شرکت در این جلسه بود.

رئیس اداره منابع آب شهرستان علی آباد کتول در این جلسه با تشکر از حضور مدیر عامل و مدیران در این جلسه و توجه به ادارات شهرستان ها ورفع مشکلات آن ها اظهار کرد: کمبود نیروی انسانی در اداره علی آبادکتول وجود دارد که امیدواریم با جذب نیروی جدید ، رفع شود.

مهدی سوخته سرائی در ادامه، انجام جلسات تخصصی ماهانه دفاتر ستادی با ادارات و کارشناسان، اصلاح قرارداد نیروهای رودبانی ، اجرای قراردادهای جدید لایروبی، حل مشکلات سد های کوچک مخزنی ، همگام و همراه بودن مدیران طرح ها در شهرستان ها با مدیران ادارات و بررسی بیشتر عملکرد کارشناسان درآمد مشترکین امورات را از پیشنهادهای لازم برای بهبود روند اقدامات در شهرستان ها عنوان کرد.

در این جلسه همچنین ابتدا کارشناسان اداره منابع آب علی آبادکتول به بیان عملکرد شش ماهه، مشکلات و پیشنهادهای رفع مشکلات پرداختند و در ادامه  معاونین و مدیران ستادی گزارشی از اقدامات و پیشنهادها را ارائه نمودند.

کد خبر: 63010
  تاریخ خبر : 1401/08/21
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/08/21
 روابط عمومی
 31