شنبه, 12 اسفند 1402
مشروح خبر :: سیزدهمین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

سیزدهمین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

سیزدهمین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات شرکت آب منطقه‌ای گلستان با حضور مدیر عامل و اعضای کمیته در سالن نگارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، مهندس حسینی مدیر  عامل شرکت اظهار کرد: نسبت به تهیه و تولید خبر از بخش های مختلف شرکت تلاش بیشتری صورت گیرد تا بتوان عملکرد  همه بخش ها را به عموم مردم و ذینفعان منعکس کرد.

حسینی تصریح کرد: اخبار فعالیت های احیا و تعادل بخشی، فعالیت طرح های عمرانی و همچنین اطلاع رسانی بخش های مختلف منابع آبی از جمله مواردی است که باید بیشتر مورد تاکید قرار گیرد.

معصومه لولایی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت در این جلسه گزارشی از عملکرد یک ماه گذشته این دفتر را ارائه و مشکلات پیش رو را عنوان کرد.

رفع کمبودهای سالن کنفرانس شرکت ، تولید محتوای بیشتری از پیک آب، پادکست های کوتاه خبری، محتوی کوتاه ویدئویی از طرح ها و فعالیت های شرکت و گرفتن باز خورد از جامعه مخاطب در خصوص اخبار و محتوی های تولید شده روابط عمومی ، آموزش کارشناسان روابط عمومی در خصوص تولید محتواهای ویدئویی کوتاه و مهارت های مختص بخش روابط عمومی و همچنین ارتباط بیشتر واحدهای مختلف در انعکاس اخبار و اطلاعات از جمله اهم موارد مطروحه در این جلسه بود.

کد خبر: 63011
  تاریخ خبر : 1401/08/21
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/08/21
 روابط عمومی
 135