شنبه, 12 اسفند 1402
مشروح خبر :: افزایش 20 درصدی بارش های امسال نسبت به بلند مدت

در جلسه پایش اداره منابع آب مینودشت و گالیکش عنوان شد:

افزایش 20 درصدی بارش های امسال نسبت به بلند مدت

جلسه پایش عملکرد اداره منابع آب مینودشت و گالیکش با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران ستادی در اداره منابع آب شهرستان های مینودشت و گالیکش برگزار شد و در این جلسه مدیر عامل شرکت به موضوع تسریع در پاسخگویی به استعلام ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، مدیر عامل، ضمن تشکر از  همکاران اداره منابع آب شهرستان‌های مینودشت و گالیکش اظهار کرد: متوسط بارش استان از ابتدای سال آبی تاکنون نسبت به درازمدت 20 درصد افزایش داشته است که در صورت تداوم باران نافع در استان می‌توانیم امسال امیدوار به سال آبی نرمالی باشیم.

حسینی افزود: با توجه به اینکه در نیمه دوم سال قرار داریم، موضوع سیل نباید ما را غافلگیر نماید و در نقاط ضروری اقدامات لازم انجام شود.

وی اظهار کرد: انسداد چاه‌های غیر مجاز و نصب کنتور هوشمند، کمک طرح ها به جاری و جاری به طرح، پیگیری اخذ سند رودخانه و بسترها ، سرعت بخشیدن به استعلام ها و تقاضاها به ویژه در آب زیرزمینی و سلامت در کار از مهم ترین مواردی است که در این اداره و سایر امور باید مد نظر قرار گیرد.

 حسینی بیان کرد: پیگیری در خرید زمین برای ساختمان اداری این اداره و استفاده از امکانات و تجهیزات سد نرماب مانند بیل مکانیکی در قرارگاه لایروبی رودخانه ها در گرگانرود از دیگر موارد مهم است که می بایست پیگیری و اجرا شود.

مصطفی‌لو رئیس اداره منابع آب شهرستان های مینودشت و گالیکش نیز در این جلسه مشخص نبودن سقف کف شکنیها، استیجاری بودن ساختمان اداری، کمبود امکانات و برخی تجهیزات اداری و کمبود نیروی انسانی را از مشکلات این اداره عنوان کرد و افزود: امید است با حضور مدیر عامل و همکاران ستادی نسبت به رفع این مشکلات اقدام شود.

کد خبر: 63029
  تاریخ خبر : 1401/08/22
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/08/23
 روابط عمومی
 126