دوشنبه, 17 بهمن 1401
مشروح خبر :: برپایی میز خدمت صنعت آب و برق استان قزوین در شهرستان آوج

برپایی میز خدمت صنعت آب و برق استان قزوین در شهرستان آوج

میز خدمت صنعت آب و برق استان قزوین با هدف بررسی و ارائه راهکار در خصوص مشکلات و چالش های حوزه آب و برق در شهرستان آوج تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای قزوین میز خدمت صنعت آب و برق استان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرماندار شهرستان آوج، مسئول سازمان بسیج کارمندان و مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه ای، توزیع نیروی برق و آب و فاضلاب استان، قزوین با هدف بررسی و ارائه راهکار در خصوص مشکلات و چالش های حوزه آب و برق در سالن اجتماعات قرمانداری شهرستان آوج برگزار گردید.
 یداله ملکی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در ابتدای این برنامه اظهار داشت: امروزه آب و برق یکی از مهمترین نیازهای جوامع بشری است چرا که این دو لازمه توسعه پایدار و ایجاد اشتغال هستند.
وی افزود: با توجه به تغییرات اقلیمی و گرم شده کره زمین میزان بارندگی ها بشدت کاهش یافته و از سویی دیگر نیز افزایش جمعیت سبب شده تا  نیاز به مدیریت و صرفه جویی در مصرف بیش از بیش احساس می شود. 
ملکی ادامه داد: امروزه به دلایل متعددی شاهد افزیش مصرف و در نتیجه تحلیل رفتن منابع آب هستیم و این موضوع باعث ایجاد چالش های جدی در حوزه منابع آب این شهرستان شده است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با اشاره به مشکلات موجود در منطقه آوج گفت: برخی مشکلات در این منطقه عمومیت دارد که از جمله می‌توان به پروژه های نیمه تمام به دلیل کمبود و عدم تخصیص بموقع اعتبارات اشاره کرد، که البته پیگیر پیدا کردن راه حل مناسب از سوی مراجع ذیربط هستیم. موضوع دیگر در این شهرستان وضعیت چاه های غیرمجاز می باشد که باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف گردد. 
شایان ذکر است مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین در این ملاقات چهره به چهره به سوالات مراجعان در ارتباط با حوزه منابع آبی شهرستان آوج پاسخ های لازم را ارائه کرد.

 

کد خبر: 63286
  تاریخ خبر : 1401/09/05
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/09/05
 خواجوی
 51