یکشنبه, 16 بهمن 1401
مشروح خبر :: نشست دهیاران روستاهای هونجان و اسفرجان

با حضور رییس امور منابع آب شهرضا برگزار شد؛

نشست دهیاران روستاهای هونجان و اسفرجان

با حضور رییس امور منابع آب شهرضا نشست دهیاران روستاهای هونجان و اسفرجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان، "محمدرضا اخلاصی" رییس امور منابع آب شهرضا با بیان این که این نشست به منظور رفع مشکل سیل روستای هونجان و تصرفات چاههای غیر مجاز برگزار شد، افزود: در راستای بروز سیلاب‌های اخیر در شهرستان شهرضا با افزایش میزان بارندگی‌های پاییزی در روستای هونجان، نشست دهیار و شورای روستاهای هونجان و اسفرجان با حضور کارشناسان آب سطحی انجام شد.

رییس امور منابع آب شهرضا به نصب حدود 60 تابلوی اعلام حریم در حاشیه رودخانه‌های هونجان و اسفرجان اشاره کرد و گفت: هر گونه ساخت و ساز و احداث طرح‌های عمرانی منوط به استعلام از شرکت آب منطقه ای است .

وی اضافه کرد: این نشست با هدف رفع مشکلات سیل روستای هونجان و تصرفات حریم وبستر رودخانه هونجان، کهرویه، منظریه و رفع مشکل چاه‌های غیر مجاز در محدوده ی ذکر شده برگزار شد.

در ادامه این نشست، بر تشکیل جلسه کارگروه  تخصصصی سیل شهرستان شهرضا با حضور کلیه ارگان های مرتبط و مدیریت دفتر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با موضوع ساماندهی رودخانه‌ها، رفع بحران و مشکل سیلاب روستاهای وشاره و هونجان و رفع مشکل سازه های تقاطعی خطر پذیر این شهرستان توافق شد.

کد خبر: 63307
  تاریخ خبر : 1401/09/06
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/09/07
 پرستو ایران پور
 40