دوشنبه, 17 بهمن 1401
مشروح خبر :: نشست روشنگری در شرکت آب منطقه ای قم

به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج برگزار شد؛

نشست روشنگری در شرکت آب منطقه ای قم

پایگاه شهید چمران آب منطقه ای قم به مناسبت هفته بسیج، با حضور بسیجیان و کارکنان شرکت ششم آذر ماه نشست روشنگری برگزار نمود.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای قم: "علی‌ اصغرحبیبیان" کارشناس مسائل سیاسی در این نشست با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به خصوص مدافعان امنیت کشورگفت: نقش بسیج در مقاطع مختلف انقلاب بسیار پر رنگ و با صلابت بوده و هر کجا ورود کرده بحران را به بهترین شکل مدیریت نموده است از جمله در حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله، طوفان و غیر طبیعی مانند فتنه‌ها و اغتشاشات سال های گذشته و روزهای اخیر که بدون هیچگونه چشم داشت مالی در وسط میدان حاضر بود و با اهداء جان خود از ناموس، شرف و کشور خود دفاع کرد و شهدای عزیزی رابرای امنیت کشور داد.

وی با اشاره به نقش برخی دولت‌های اروپایی و منطقه در اغتشاشات اخیر افزود: در طول دهه های گذشته این دولت ها همواره به دنبال نفوذ و استثمار منابع ما بودند که به لطف خدا با پیروزی انقلاب اسلامی بساط آنها برچیده شد.

حبیبیان با بیان اینکه انقلاب اسلامی زنده و پویا می باشد بیان نمود: دشمنان از ابتدای انقلاب تا کنون از هیچ‌گونه توطئه علیه انقلاب دریغ نکردند. از ترور شخصیت‌های کلیدی مانند آیت بهشتی، مطهری و..غائله سیستان و کردستان، جنگ تحمیلی علیه ایران، کوی دانشگاه، فتنه سال88 و 98 و اغتشاسات  اخیر که نشان می دهد دشمن هیچگاه بیکار نبوده و نخواهند بود و به شرارت خود ادامه خواهد داد لذا باید بصیرت و شناخت ما از دشمن کامل و به روز باشد زیرا آنها هر روز با یک ترفند جدید وارد میدان می شوند.

کد خبر: 63345
  تاریخ خبر : 1401/09/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/09/08
 احمد
 21