دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: فرهنگ مصرف و مدیریت منابع آب در استان قم باید نهادینه شود

در جلسه شورای فرهنگی عنوان شد؛

فرهنگ مصرف و مدیریت منابع آب در استان قم باید نهادینه شود

جلسه شورای فرهنگی آب منطقه ای قم با حضور دبیر و کارشناسان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، مدیر عامل و سایر اعضاء درسالن جلسات شرکت برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای قم؛ در این جلسه هفتم آذرماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکرو مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای قم برگزار شد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای با اشاره به وظایف شرکت گفت؛ تأمین، حفاظت، نظارت و بازرسی منابع آب از وظایف اصلی آب منطقه‌ای به عنوان نماینده وزارت نیرو می‌باشد که با توجه به اینکه در چند سال اخیر مشکل خشکسالی باعث برخی تنش‌ها در کشور شده است باید همه  ذینفعان به خصوص کشاورزان عزیز نسبت به مدیریت منابع موجود با خدمتگزاران خود در بخش آب همکاری لازم را داشته باشند.

اصغری با بیان اینکه فریضه امر به معرف و نهی از منکر باید در صنعت آب و برق پر رنگ باشد افزود؛ به فضل خداوند و همکاری و تعامل  بین مردم و مسئولان توانستیم تابستان 1401  را با کمترین مشکل در تأمین آب و برق  سپری کنیم  وی عنوان کرد: یکی از معروف‌هایی که در حال حاضر نیاز جامعه است فرهنگ مصرف بهینه انرژی در کشور است و فرهنگ مصرف و مدیریت منابع آب در استان  قم باید نهادینه شود .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر گرجی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های انجام شده شرکت در اجرای دستورالعمل های ستاد امر به معروف گفت؛ دستگاه های اجرایی بازوان ستاد در القای معروفات و جلوگیری از منکرات در سطوح مختلف می باشند.

گرجی با اشاره به سقایی آب که اصلی ترین دغدغه و برنامه شرکت می‌باشد افزود؛ مصرف صحیح، مدیریت منابع آب و جلوگیری از هدر رفت آب از معروفاتی است که باید در استان به آن پرداخت .

در پایان جلسه حکم ریاست شورای امر به معروف شرکت  با امضاء نماینده ولی فقیه و رییس ستاد امر به معروف استان به مدیرعامل ابلاغ  شد.

کد خبر: 63350
  تاریخ خبر : 1401/09/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/09/08
 احمد
 184