شنبه, 12 اسفند 1402
مشروح خبر :: مراسم گرامیداشت هفته بسیج وشهدای پنج آذر ماه سال ۱۳۵۷

در شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد؛

مراسم گرامیداشت هفته بسیج وشهدای پنج آذر ماه سال ۱۳۵۷

مراسم گرامیداشت هفته بسیج و سالگرد شهدای پنج آذر سال ۱۳۵۷ گرگان با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان، حجت الاسلام لیوانی امام جمعه موقت گرگان و همکاران بسیجی در شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، مدیر عامل شرکت در این جلسه اظهار کرد: بسیج مستضعفین به فرمام امام راحل برای اینکه بتواند اسلام ، کشور و نظام را در برابر تهدیدها حفظ کند شکل گرفت.

سید محسن حسینی افزود: هر تمدنی که شکل می‌گیرد دارای استعدادهای درونی، فرصت‌های بیرونی و نیز تهدیدات داخلی و بیرونی است که برخی از آنها آن را به سمت جلو هل می دهند و برخی می خواهند آن را از بین ببرند و اینکه بسیج مستضعفین شکل گرفت برای آن بود که استعدادهای داخلی منسجم بشود و بر تهدایات فائق آید که تا کنون توفیقات زیادی نیز داشته است.

امام جمعه موقت گرگان نیز در این جلسه اظهار کرد: فداکاری های بسیج را در همه صحنه‌های کشور و نظام اسلامی قدر بدانیم و همیشه وقتی بسیجی وار کار بخواهد انجام شود راحت تر و سریع تر انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین لیوانی با تشریح چگونگی بوجود آمدن حماسه پنجم آذر سال ۱۳۵۷ گرگان، آن را نقطه عطفی در روند مبارزات مردم استان و کشور بر علیه رژیم ستمشاهی توصیف کرد.

در ادامه ، سلیمان دوست تحلیل گر سیاسی مسائل روز استان نیز در این جلسه با اشاره به علل اصلی وقوع فتنه عا بر علیه ایران و از جمله حوادث روز وبرخی اغتشاشات در کشور گفت: نیاز است در این عرصه مردم و خواص با بصیرت افزائی مسائل را رصد کنند و به ویژه خانواده ها مراقب باشند نوجوانان و جوانان فریب برخی اخبار و موضوعات جعلی در فضای مجازی را نخورند.

گفتنی است در ادامه این برنامه از برندگان مسابقات قرآنی وزارت نیرو در مرحله استانی و همچنین برندگان مسابقات کتابخوانی عبادت احرار با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر شد.

کد خبر: 63353
  تاریخ خبر : 1401/09/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/09/08
 روابط عمومی
 133