دوشنبه, 17 بهمن 1401
مشروح خبر :: کوتاه کردن زمان تکمیل طرح آبرسانی به سنندج از مصادیق کار مجاهدانه و انقلابی است

رئیس جمهور در مراسم بهره‌برداری از پروژه آبرسانی به سنندج:

کوتاه کردن زمان تکمیل طرح آبرسانی به سنندج از مصادیق کار مجاهدانه و انقلابی است

رئیس جمهور با بیان اینکه کوتاه کردن زمان تکمیل طرح آبرسانی به سنندج از مصادیق کار مجاهدانه و انقلابی است، افزود: معتقدیم همین مدل و روش را می‌شود در دیگر نقاط کشور هم دنبال کرد تا کارها سریع‌تر به نتیجه برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در جریان سفر به استان کردستان، در آیین مردمی آغاز بهره‌برداری از پروژه آبرسانی به شهر سنندج، با قدردانی از همه دست‌اندرکاران اجرای این پروژه گفت: دولت مردمی از ابتدا اعلام کرد که به دنبال آغاز پروژه جدید نیست و تمرکز خود را بر تکمیل کارهای عقب‌مانده قرار می‌دهد چراکه ناتمام ماندن آنها مردم را رنج می‌دهد.

رئیس جمهور افزود: دولت مردمی تحقق دیگر خواسته‌های مردم استان کردستان از جمله اتصال خط‌آهن را نیز با جدیت دنبال می‌کند تا هر چه سریع‌تر به نتیجه برسد و بنده شخصا تا زمان برطرف شدن همه مشکلات سفرهای استانی و نظارت‌های میدانی را ادامه خواهم داد.

دکتر رئیسی کوتاه کردن زمان تکمیل طرح آبرسانی به سنندج را از مصادیق کار مجاهدانه و انقلابی برشمرد و اظهار داشت:‌ معتقدیم همین مدل و روش را می‌شود در دیگر نقاط کشور هم دنبال کرد تا کارها سریع‌تر به نتیجه برسد.

رئیس جمهور با تمجید از وحدت و انسجام حاکم بر کشور به ویژه در استان‌هایی مثل کردستان که سنی و شیعه به شکل مسالمت‌آمیز در کنار هم زندگی می‌کنند و به دشمن مجال جولان نمی‌دهند، گفت: کردستان دیار مردمان مجاهد و سلحشور است. دشمن بداند نسل امروز نیز مانند پدران و مادران خود در برابر توطئه‌ها مقاومت کرده و آنها را خنثی می‌کند.

آقای رئیسی به ظرفیت‌های چشمگیر استان در عرصه‌های مختلف به ویژه نیروی انسانی جوان، تحصیل‌کرده و کارآمد اشاره کرد و گفت: استفاده از نیروی انسانی بومی در استان در شرایط برابر قطعا بر نیروی غیربومی تقدم دارد. ظرفیت‌های استان برای اینکه کردستان بیکار نداشته باشد و حتی از خارج استان نیروی کار جذب کند کاملا کافی است و نیاز به همت مضاعف مسئولان دارد.

رئیس جمهور تاکید کرد: مسئولان توجه داشته باشند که متن و اصل کار آنها خدمت‌رسانی خالصانه به مردم است و هرگز نباید اجازه دهند این متن به حاشیه رانده شود.

گفتنی است، پیش از سخنان رئیس جمهور، استاندار و وزیر نیرو نیز در سخنانی به تشریح اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات استان و برنامه‌های پیش‌رو در این زمینه پرداختند.

کد خبر: 63394
  تاریخ خبر : 1401/09/10
 علی پورخیری
 186