یکشنبه, 6 اسفند 1402
مشروح خبر :: برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای قم

تودیع و معارفه

برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای قم

تودیع و معارفه مدیر عامل آب منطقه ای قم با حضور معاون مجامع ، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران روز چهارشنبه 1401/11/05 در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای قم؛ در این مراسم که معاون عمرانی استانداری، مدیران عامل شرکت‌های  آبفا و توزیع برق، ریاست جهاد کشاورزی و اعضای هیأت مدیره و تعدادی از مدیران حضور داشتند.

علی اصغری مدیرعامل سابق  شرکت آب منطقه‌ای قم گزارشی از  اقدامات صورت گرفته ارائه و افزود؛ متأسفانه عدم وجود ساختمان اداری  مناسب یکی از مشکلات شرکت می باشد که امیدواریم با حضور مدیر عامل جدید پیگیری های صورت گرفته  به نتیجه برسد و ساختمانی در شأن همکاران و استان ساخته شود .

در ادامه مراسم معتمدی معاون عمرانی استانداری قم؛ ضمن تشکر از  تلاشهای اصغری گفت؛ حضور مدیران بخش آب و کشاورزی در این جلسه نشانه تعامل و همکاری خوب بین مسئولان استان می باشد که امیدوارم آقای احمدی با توجه به سوابق مدیریتی و شناختی که از بخش آب دارند در راستای بهتر شدن این تعامل و حل مشکلات کشاورزان عزیز موفق باشند.

    در پایان هوشنگ مولایی معاون مجامع ، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت  مدیریت منابع آب ایران با اشاره به مشکلات بخش آب کشور گفت؛ موضوع آب تک محوری نیست که وزارت نیرو به تنهایی بتواند آنرا حل کند وزارت نیرو باید نقش دبیر خانه را بازی کند و همه ذینفعان  در این بخش باید مشارکت کنند و بهترین تصمیم گرفته شود تا همه راضی باشند .

 

 

کد خبر: 64396
  تاریخ خبر : 1401/11/06
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/11/08
 احمد
 242