پنجشنبه, 4 مرداد 1403
مشروح خبر :: شناسایی یک حلقه چاه غیر مجاز در حال حفر

توسط امور منابع آب اسلامشهر انجام شد؛

شناسایی یک حلقه چاه غیر مجاز در حال حفر

سرپرست امور منابع آب اسلامشهر گفت: در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی یک حلقه چاه غیر مجاز در حال حفر توسط شناسایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "فرهاد اکبرپور" با اعلام این مطلب، اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی در جهت صیانت از منابع آبی همچنین یک حلقه چاه غیر مجاز به عمق 15 متر و آبدهی 0.2 لیتر در ثانیه پر و مسدود شد.

وی در ادامه با بیان اینکه این چاه‌ در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، افزود: با انجام این عملیات از خروج سالانه 2 هزار و 700 مترمکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری خواهد شد.

سرپرست امور منابع آب اسلامشهر همچنین افزود: با تلاش واحد حقوقی و همکاری گروه گشت و بازرسی این امور، یک دستگاه کنتور هوشمند نیز بر روی چاه دارای پروانه بهره برداری در حوزه عملکرد این امور نصب شد.

"اکبر پور" در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب اسلامشهر در عمل به وظایف ذاتی خود در خصوص انسداد چاه‌های غیر مجاز، جلوگیری از اضافه برداشت چاه‌های مجاز و نصب کنتور هوشمند، مطابق با قانون با قاطعیت برخورد خواهد نمود.

 

 

کد خبر: 66559
  تاریخ خبر : 1402/03/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/03/08
 شیخ الاسلامی
 166