سه‌شنبه, 29 خرداد 1403
مشروح خبر :: کسب رتبه برتر سازمان آب و برق خوزستان در ارزیابی عملکرد وزارت نیرو

کسب رتبه برتر سازمان آب و برق خوزستان در ارزیابی عملکرد وزارت نیرو

بر اساس ارزیابی وزارت نیرور، سازمان آب و برق خوزستان به عنوان برترین شرکت زیرمجموعه وزارت نیرو در انجام پروژه های عمرانی معرفی شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، با حضور وزیر نیرو پنجاه و نهمین گردهمایی مدیران بخش آب کشور روز 12 تیرماه سال جاری برگزار و 10 شرکت‌ برتر این وزارت در اجرای صحیح، دقیق و سریع پروژه‌های عمرانی معرفی شدند.

علی اکبر محرابیان در این نشست عنوان کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده سازمان آب و برق خوزستان به عنوان برترین شرکت زیرمجموعه وزارت نیرو در انجام سریع، صحیح و دقیق پروژه های عمرانی انتخاب شده است.

وی با تشریح سیاست‌ها و اولویت‌های وزارت نیرو در بخش آب کشور از پروژه‌های اجرایی شرکت‌های آب منطقه‌ای به عنوان پروژه‌های امید آفرین برای جامعه و مردم یاد کرد و گفت: وزارت نیرو در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری برای ایجاد امید در جامعه از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نکرده و تلاش‌های انجام شده و تحقق برنامه‌های پیش بینی شده توسط شرکت‌های آب منطقه‌ای در این راستا به صورت مستمر ارزیابی و اعلام عمومی خواهد شد.

وزیر نیرو در ادامه سخنان خود از موافقت مقام معظم رهبری با تخصیص یک میلیارد دلار برای تکمیل و اتمام طرح‌های مرزی از محل صندوق توسعه ملی خبر داد و افزود: با رایزنی‌های صورت گرفته و با توجه به ضرورت اتمام طرح‌های مرزی به زودی اعتبارات مذکور تخصیص داده خواهد شد تا شاهد امید در مردم به واسطه خدمات ارزنده وزارت نیرو باشیم.

محرابیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تقدیر و تشکر رییس جمهور از خدمات و تلاش‌های وزارت نیرو و شرکت‌های آب منطقه‌ای، از مدیران و کارکنان شرکت‌های برتر به جهت کسب این موفقیت قدردانی کرد.

گفتنی است، سازمان آب و برق خوزستان در سال گذشته با اجرای دقیق، سریع و موفقیت آمیز پروژه آبرسانی غدیر مورد تمجید مدیران ارشد کشوری قرار گرفت.

شایان ذکر است، رتبه شرکت‌ها به ترتیب شامل سازمان‌ آب و برق خوزستان، آب منطقه‌ای خراسان جنوبی،  آب منطقه‌ای اردبیل، آب منطقه‌ای فارس،  آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی،آب منطقه‌ای همدان ، آب منطقه‌ای چهار محال و بختیاری، آب منطقه‌ای کرمان،  آب منطقه‌ای مازندران، آب منطقه‌ای کردستان می باشند.

کد خبر: 67284
  تاریخ خبر : 1402/04/18
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/04/18
 ظاهری
 898