شنبه, 26 خرداد 1403
مشروح خبر :: مدیرکل دفتر مدیرعامل، هیئت مدیره و امور مجلس شرکت مدیریت منابع آب ایران منصوب شد

با حکم معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا؛

مدیرکل دفتر مدیرعامل، هیئت مدیره و امور مجلس شرکت مدیریت منابع آب ایران منصوب شد

محمد جوان‌بخت معاون آب و آبفا وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران طی حکمی «مرتضی منشی‌زاده» را به‌عنوان مدیرکل دفتر مدیرعامل، هیئت مدیره و امور مجلس این شرکت منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری آب ایران، در متن حکم منشی‌زاده به تاریخ ۴ مهر آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به ‌عنوان مدیرکل دفتر مدیرعامل، هیئت مدیره و امور مجلس شرکت مدیریت منابع آب ایران منصوب می‌شوید».

در ادامه این حکم آمده است: ‌«ایجاد هماهنگی و تعامل با مدیران وزارت نیرو، معاونان و مدیران ستادی و شرکت‌های تابعه، برنامه‌ریزی و بهبود روند انجام وظایف با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانات، ساماندهی و مدیریت فرآیندها و فعالیت‌های هیئت مدیره و مدیرعامل و تنظیم دستورکار و پیگیری مصوبات، هماهنگی در انجام وظایف هیئت رسیدگی به تخلفات اداری، انجام و تهیه گزارش‌های حسابرسی داخلی از جمله مواردی است که انتظار دارد با رعایت اصول «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی و جهادی»، «مردم‌ داری» و «فساد ستیزی» در انجام وظایف محوله در راستای تحقق شعار «دولت مردمی و ایران قوی» اهتمام ویژه به‌عمل آورید».

در این حکم تأکید شده است:‌ «امید است با اتکال به خداوند منان و با استعانت از حضرت ولی عصر (عج) و سر لوحه قراردادن فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در امر خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران، قرین توفیق حق‌تعالی گردید».

شایان ذکر است، مرتضی منشی‌­زاده، سابقه مدیرکل دفتر برنامه­‌ریزی معاونت نیروگاه­‌های برق‌آبی شرکت مدیریت منابع آب ایران و هم­چنین معاونت پژوهشی مؤسسه تحقیقات آب وزارت نیرو را در کارنامه خود دارد.

کد خبر: 68661
  تاریخ خبر : 1402/07/04
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/07/05
 علی پورخیری
 689