دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: پیشرفت مناسب طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای استان/ ضرورت اطلاع رسانی مناسب طرح‌ها

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان خبر داد:

پیشرفت مناسب طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای استان/ ضرورت اطلاع رسانی مناسب طرح‌ها

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در جلسه با معاونان و اعضای هیئت مدیره شرکت گفت: اقدامات خوبی در بخش های طرح های آبرسانی شرکت، پیشرفت سد نرماب، علاج بخشی سد وشمگیر و پیگیری طرح‌هایی همچون شیرین سازی آب دریا و سایر طرح‌های عمرانی شرکت انجام شده است که لازم است اطلاع رسانی‌های مناسب آن صورت گیرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، ایرج حیدریان گفت: با تلاش همه معاونان و همکاران شرکت در سال جاری جذب 100 درصدی اعتبارات عمرانی شرکت انجام شد و از مهر ماه نیز با ابلاغ اعتبارات جدید عمرانی، اجرای طرح‌ها جدیت بیشتری می‌گیرد.
وی بیان کرد: سه سال گذشته وضعیت خشکسالی را در استان شاهد بودیم ولی طبق پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی سال آبی پیش رو وضعیت بارش‌ها نرمال و فراتر از نرمال است و باید از هم اکنون برای ترسالی و سازگاری با سیل و اقدمات پیشگیرانه اقدام و اطلاع‌رسانی صورت گیرد.
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان در ادامه با بیان اینکه باید اقدامات انجام شده توسط شرکت و موضوعات نوید بخش در بخش طرح‌ها و سایر فعالیت‌ها به جامعه انعکاس داده شود، اظهار کرد: در نیمه دوم سال جاری در تلاش هستیم افتتاح برخی طرح‌های عمرانی شرکت را با حضور مسئولان و معاونان وزارت نیرو به انجام برسانیم.
حیدریان اطلاع رسانی عمومی در بخش طرح‌ها، برنامه‌ریزی مستمر برای افزایش درآمدهای شرکت، پیگیری موضوعات و اخذ دیگر مجوزهای آب شیرین کن، مانور دریچه‌های سدها و اجرای باقی‌مانده طرح‌های آبرسانی را از دیگر برنامه‌های شرکت آب منطقه‌ای استان در سال جاری عنوان کرد.

کد خبر: 68674
  تاریخ خبر : 1402/07/05
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/07/05
 روابط عمومی
 94