یکشنبه, 6 اسفند 1402
مشروح خبر :: بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال به طرح‌های آبی کردستان تخصیص یافت

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان:

بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال به طرح‌های آبی کردستان تخصیص یافت

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان از تخصیص بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال به طرح‌های آبی کردستان خبر داد و گفت: این جهش اعتباری بی‌سابقه سبب رونق اقتصادی، توسعه کشاورزی، اشتغالزایی و مهاجرت معکوس خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، آرش آریانژاد مدیرعامل این شرکت با اشاره به تخصیص ۱۰ هزار میلیارد ریال به طرح‌های آبی استان اظهار داشت: به ثمر نشستن این طرح‌ها و منتفع شدن مردم از منافع آن، انتظار دیرینه‌ای بوده که به لطف خدا و همت مسئولان امر در سالجاری محقق شد. 

وی خاطرنشان کرد: این امر سبب رونق اقتصادی، توسعه کشاورزی، اشتغالزایی و مهاجرت معکوس خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان با بیان اینکه این جهش اعتباری، در نوع خود بی‌سابقه بوده است، ادامه داد: همین امر سبب شد پیشرفت قابل توجهی در طرح‌های توسعه منابع آب استان حاصل شود و بعد از این نیز چشم‌اندازهای روشن و امیدآفرینی را در بخش آب استان رقم خواهد زد.

وی بیان داشت: با توجه به افزایش ۱۸۲ درصدی اعتبارات پروژه‌های حوزه آب، نسبت به سال‌های اخیر امسال شاهد خاتمه طرح‌های اولویت‌دار و جاری شدن امید در رگ‌های استان خواهیم بود.

آریانژاد گفت: با توجه به اینکه تعدادی دیگر از طرح‌های آبی استان نیازمند تزریق اعتبار لازم برای خاتمه است، پیش‌بینی می‌شود در سفر ریاست محترم جمهوری به استان کردستان این موضوع طرح و ان‌شاءالله منتج به نتیجه خواهد شد.

کد خبر: 68847
  تاریخ خبر : 1402/07/13
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/07/15
 مدیر روابط عمومی
 137