یکشنبه, 6 اسفند 1402
مشروح خبر :: ۱۱ هزار میلیارد تومان پروژه آبی در سفر رئیس جمهور به کردستان بهره‌برداری می‌شود

در نشست مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان با خانه مطبوعات:

۱۱ هزار میلیارد تومان پروژه آبی در سفر رئیس جمهور به کردستان بهره‌برداری می‌شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان ضمن دیدار با رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گفت: اعتبارات پروژه‌های توسعه منابع آب این شرکت طی دو سال اخیر جهش 183 درصدی داشته است.

به گزارش شبکه خبری آب ایران و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، در این نشست آرش آریانژاد با اشاره به اینکه طرح‌های حوزه آب جزو طرح‌های زیرساختی است، اظهار داشت: بهره‌برداری از این طرح‌ها جزو شاخص‌های توسعه است و با توجه به اینکه استان کردستان، دارای سه حوضه آبریز اصلی، چهار حوضه آبریز فرعی و حدود هفت درصد از رواناب‌های کشور را دارا است، باید در این شاخص‌ها توسعه و پیشرفت داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: در سنوات گذشته به واسطه عدم تزریق اعتبارات به موقع و مناسب، بیشتر پروژه‌های این شرکت به بهره‌وری کامل نرسیده بود و همین سبب شد که در حوزه‌های شرب، کشاورزی و صنعت با مشکلاتی مواجه شویم.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان افزود: برای پروژه‌هایی که قرار است در سفر اخیر ریاست جمهوری به کردستان افتتاح و به بهره برداری برسند، اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار میلیارد تومان هزینه شده است.

آریانژاد در خاتمه از تعامل خوب مجموعه اصحاب رسانه و خانه مطبوعات که همواره براساس صداقت و شفافیت اقدامات این شرکت را منعکس می‌نمایند، قدردانی کرد.

سیدلطیف حسینی‌نسب، مدیر عامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان کردستان نیز در ادامه این نشست از روابط عمومی و مجموعه شرکت آب منطقه‌ای کردستان، بخاطر حسن همکاری با مجموعه رسانه‌های استان، تقدیر و تشکر کرد.

همچنین از سوی خانه مطبوعات به رسم قدردانی تندیسی به مدیر عامل و مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، اهدا شد.

کد خبر: 69423
  تاریخ خبر : 1402/08/07
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/08/08
 مدیر روابط عمومی
 84