شنبه, 12 اسفند 1402
مشروح خبر :: بازدید معاون دادستان ابهر از امورمنابع آب این شهرستان در راستای اقدامات انجام شده در جهت حفظ حقوق عامه

بازدید معاون دادستان ابهر از امورمنابع آب این شهرستان در راستای اقدامات انجام شده در جهت حفظ حقوق عامه

معاون دادستان ابهر در بازدید از امورمنابع آب این شهرستان، در جریان اقدامات انجام شده در خصوص حفظ حقوق عامه قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای زنجان، محمدی معاون دادستان ابهر از امور منابع آب این شهرستان بازدید کرد و در جریان عملکرد این امور در راستای حفظ حقوق عامه و پیگیری اقدامات امور براساس برنامه راهبردی شرکت آب منطقه‌ای زنجان در بحث تعادل‌بخشی و برخورد قاطع با متخلفین با انسداد چاه‌های غیر مجاز و بازگشایی تصرفات و لایروبی رودخانه‌ها قرار گرفت.

سیدحسن ابراهیمی مدیر امورم نابع آب شهرستان ابهر گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته ارائه داد و گفت: ساخت و ساز در حریم رودخانه‌ها یکی از دلایل اصلی ورود خسارت‌های مالی و جانی در هنگام بلایای طبیعی مانند سیل است که این امور درصدد رفع همه این تصرفات غیرقانونی است و شروع خوبی در این خصوص داشته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت دشت ابهر به لحاظ سطح آب زیرزمینی بحرانی است، خاطرنشان کرد: اگر چاه‌هایی جدیداً حفر شده باشند با سرعت بالایی، روند انسداد آنها انجام می‌شود.

معاون دادستان ابهر نیز با تأکید بر حفظ بیت المال و حقوق عامه بر همکاری نزدیک دادستانی با امور منابع آب این شهرستان تاکید کرد و گفت: دستگاه قضایی ابهر در برخورد با جرائم و تخلفات آبی با هیچ شخصی تعارف ندارد و بدون اغماض و بر اساس قانون برخورد خواهد کرد.

کد خبر: 70041
  تاریخ خبر : 1402/08/29
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/09/01
 کارشناس روابط عمومی
 31