شنبه, 12 اسفند 1402
مشروح خبر :: کسب رتبه دوم شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در بین شرکتهای آب منطقه‎‌ای کشور

کسب رتبه دوم شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در بین شرکتهای آب منطقه‎‌ای کشور

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در آخرین ارزیابی ابلاغ شده توسط شرکت مدیریت منابع آب ایران، براساس مجموع ارزیابی‌ شاخص‌های عمومی و اختصاصی سطح نهایی، مقام دوم را در بین شرکتهای آب منطقه‌ای کشور کسب کرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی، سیدعقیل مرتضوی مدیرعامل این شرکت گفت: کسب این مقام بر اساس گزارش نتایج ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۱ بر مبنای محورها و شاخص‌های ارزیابی، اعلام شده است.

وی شاخص‌های مورد ارزیابی را شامل مشارکت دستگاه در فرآیندهای سنجش رضایت مردم، رضایتمندی مردم از خدمات دستگاه، کیفیت خدمات ارائه شده دستگاه، پیاده­ سازی تسهیلات مقرر برای کارکنان در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی، بهینه سازی الگوی مصرف در دستگاه(مدیریت سبز)، مولدسازی دارایی‌های دولت، مردمی سازی و مشارکت جویی از بخش غیردولتی در انجام وظایف، فعال سازی کارگروه توسعه مدیریت دستگاه، اهتمام به بهبود عملکرد، ارتقای فرهنگ سازمانی، الکترونیکی شدن خدمات دستگاه، رعایت شرایط احراز در انتصاب نیروی انسانی، اجرا و ارزشیابی دوره های آموزشی مدیران و کارکنان و همچنین شاخص شفافیت عمومی دستگاه (دولت شفاف) ذکر کرد.

وی گفت: فعالیت شرکت‌ها در محورهای رضایتمندی از خدمات، اطلاع‏ رسانی و تبیین، ارتقای بهره‌وری، بهبود و تحول سازمانی، سهولت دسترسی به خدمات،  شایسته سالاری، توانمندسازی مدیران و کارکنان، شفافیت، میزان رضایت مردم از خدمات دستگاه اجرایی (ثبت شده در سامانه راهبری میز خدمت)، مشارکت دستگاه اجرایی در صدور کد دو بعدی برای رضایت سنجی از خدمت ارائه شده توسط کارکنان، دسترسی آسان توان­ خواهان به فضاهای اداری و کیفیت ارائه خدمات از طریق میزخدمت حضوری دستگاه نیز ارزیابی شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی از تلاش‌های کارکنان این شرکت و همراهی مردم شریف استان در خدمت رسانی بهینه و همچنین سایر دستگاه‌های اجرایی استان تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است،‌کسب عنوان رتبه نخست اطلاع‌رسانی و فرهنگ سازی در بین شرکت‌های آب منطقه‌ای و همچنین رتبه برتر کشوری در امور فرهنگی و دینی نیز از افتخارات اخیر شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی است.

کد خبر: 70073
  تاریخ خبر : 1402/08/30
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/08/30
 مدیر روابط عمومی
 55