شنبه, 12 اسفند 1402
مشروح خبر :: نمایش آب بابا و غول خشکسالی روی صحنه می رود

نمایش آب بابا و غول خشکسالی روی صحنه می رود

نمایش کمدی و موزیکال ویژه کودک و خانواده با عنوان آب بابا وغول خشکسالی با حمایت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی روی صحنه می رود.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، مدیر روابط عمومی شرکت اعلام کرد: نمایش "آب بابا و غول خشکسالی" توسط زوج هنری نیشابوری با موضوع سازگاری با کم آبی و صرفه جویی در مصرف آب به زودی در شهرستان نیشابور، مشهد و سایر شهرستان های استان به اجرا درخواهد آمد.

 کاظم جم با اعلام این خبر افزود: به منظور افزایش جذابیت محتواهای آموزشی طرح فرهنگی دانش آموزی نجات آب (داناب) که برای دانش آموزان و معلمان مقطع متوسطه اول استان خراسان رضوی به اجرا درمی‌آید از ظرفیت گروه‌های هنری در استان از جمله شهرستان نیشابور استفاده می شود.

جم خاطرنشان ساخت: این نمایش کمدی و موزیکال به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید لطف آبادی، کارگردانی سحر کاهانی و طراحی صحنه حسین لطف آبادی تدوین شده و با توجه به اخذ مجوز نمایش از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیشابور، به زودی برای مخاطبان مختلف از جمله دانش آموزان و معلمان به نمایش درخواهد آمد.

وی اعلام کرد: بخش پیش تولید و بازبینی نمایش با حضور کارشناسان روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی و تیم ارزیاب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیشابور برگزار شده است و به زودی نسخه نهایی نمایش آماده اکران می‌شود.

کد خبر: 70082
  تاریخ خبر : 1402/08/30
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/08/30
 کارشناس روابط عمومی
 104