یکشنبه, 6 اسفند 1402
مشروح خبر :: برگزاری جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای کردستان

برگزاری جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای کردستان

دومین جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق کردستان با حضور نمایندگان فرهنگی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، امور زنان و خانواده، عفاف و حجاب، ایثارگران، بسیج و امر به معروف و نهی از منکر، روز سه‌شنبه 30 آبان 1402 در محل سالن شرکت آب منطقه ای کردستان، برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان،  دومین جلسه شورای فرهنگی صنعت آب و برق کردستان بود، روز سه‌شنبه 30 آبان 1402 در محل سالن شرکت آب منطقه ای کردستان، برگزار شد و در ابتدای جلسه رئیس شورای فرهنگی صنعت آب و برق کردستان ضمن خوش آمدگویی به اعضا اظهار کرد: عملیاتی نمودن و اجرای موفق برنامه فرهنگی سال جاری صنعت آب و برق نیاز به تلاش و همدلی صمیمانه دارد.

صلاح الدین امیری تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی باید به نحوی باشد که سبب ارتقاء سطح کمی و کیفی فرهنگ سازمانی شود.

وی به میزان اثربخشی بیشتربرنامه‌های فرهنگی اشاره کرد و گفت: خارج کردن برنامه‌ها از حالت کلیشه‌ای به برنامه شاد و مفرح برای خانواده‌های کارکنان با رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی و اجرای برنامه‌های خلاقانه و مبتکرانه، در دستور کار قرار گرفته است.

در ادامه اعضای حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در موارد مختلف فرهنگی از جمله ویژه برنامه‌های هفته بسیج، آسیب شناسی خانواده، اجرای طرح کمک‌های مؤمنانه، برگزاری سمینار فرهنگ سازمانی، برگزاری مسابقات فرهنگی- ورزشی و برگزاری مسابقات قرآنی ویژه کارکنان و فرزندان همکاران صنعت آب و برق کردستان، پرداختند.

گفتنی است در این نشست نمایندگان فرهنگی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، امور زنان و خانواده، عفاف و حجاب، ایثارگران، بسیج و امر به معروف و نهی از منکر حضور داشتند.

کد خبر: 70110
  تاریخ خبر : 1402/09/01
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/09/01
 مدیر روابط عمومی
 34