یکشنبه, 6 اسفند 1402
مشروح خبر :: نشست آشنایی با حقوق آب و مسائل اجتماعی پیرامون آن برگزار می‌شود

به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای کردستان؛

نشست آشنایی با حقوق آب و مسائل اجتماعی پیرامون آن برگزار می‌شود

نشست آشنایی با حقوق آب و مسائل اجتماعی پیرامون آن به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای کردستان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، نشست آشنایی با حقوق آب و مسائل اجتماعی پیرامون آن به منظور بررسی چالش‌های حفاظت از منابع آب استان با حضور مدیران و مسئولین شرکت‌های آب منطقه‌ای منطقه یک کشور به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای کردستان روزهای ۶ و ۷ آذرماه ۱۴۰۲ در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ـ ورزشی ایثار سنندج، برگزار می‌شود.

آرش آریانژاد مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان اظهار داشت: بناست در این همایش، فرصت‌ها و راهکارهای حقوقی حوزه صنعت آب با محوریت اصول و مبانی حقوق آب، نظام حقوقی آب‌های مرزی و مشترک، نظام حقوقی آب‌های سطحی و نظام حقوقی آب‌های زیرزمینی در پنل‌های تخصصی مورد تبادل نظر قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان در ادامه یا بیان اینکه حقوق آب در سراسر کشور چالش‌های متفاوتی دارد، ابراز داشت: این موضوع در حوضه منابع آبی کردستان مستمر بصورت تخصصی بررسی می‌گردد.

وی، همکاری دستگاه قضائی استان با این شرکت را بسیار مسئولانه، مجدانه و پیگیر خواند و گفت: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی استان در خصوص پیشگیری از تخلفات آبی همواره شرکت آب منطقه‌ای کردستان را همراهی و حمایت می‌کنند.

کد خبر: 70189
  تاریخ خبر : 1402/09/04
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/09/04
 مدیر روابط عمومی
 62