یکشنبه, 6 اسفند 1402
مشروح خبر :: حذف فیزیک پرونده‌های چاه آب در فرایند صدور مجوز کمسیون صدور پروانه‌ها

در راستای پیاده سازی طرح دولت الکترونیک انجام شد؛

حذف فیزیک پرونده‌های چاه آب در فرایند صدور مجوز کمسیون صدور پروانه‌ها

مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب شرکت آب منطقه‌ای تهران از شروع حذف فیزیک پرونده‌های چاه‌های آب در فرایند کمیسیون رسیدگی به صدور پروانه‌ها خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای تهران، حسن زحمتکش با اعلام این مطلب اظهار کرد: در راستای طرح دولت الکترونیک و به‌منظور تسریع در امور مربوط به رسیدگی به درخواست مشترکین چاه­‌ها در خصوص صدور پروانه و اجازه نامه­‌های چاه‌ها در کمیسیون، طرح حذف فیزیکی پرونده‌ها در دستور کار قرارگرفت.

زحمتکش همچنین اعلام نمود: در ادامه قرارداد اسکن، کدگذاری و بارگزاری اوراق پرونده منابع آب زیرزمینی در سامانه ساماب که در ابتدای سال ۱۳۹۹ آغاز و در اوسط سال گذشته به اتمام رسیده است، اولین مصوبه کمیسیون مربوط به پرونده حوزه عملکرد امور آب فیروزکوه به عنوان پایلوت و بدون فیزیک پرونده در سامانه ساماب مورد رسیدگی قرار گرفت و تصویب شد.

وی با ذکر این نکته که به زودی این اقدام در سایر امورها و کل استان اجرایی و فیزیک پرونده به‌طور کامل در هنگام ارجاع به کمیسیون و فرایند رسیدگی به آن حذف خواهد شد، خاطر نشان کرد: در راستای حفظ و صیانت از مدارک موجود در پرونده­‌ها و همچنین تسریع در زمان رسیدگی به پرونده‌ها این امر اهمیت بسیاری دارد.

کد خبر: 70292
  تاریخ خبر : 1402/09/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/09/08
 شیخ الاسلامی
 55