یکشنبه, 6 اسفند 1402
مشروح خبر :: پروژه‌های اضطراری تامین و توزیع آب کلانشهر تبریز تدوین شد

پروژه‌های اضطراری تامین و توزیع آب کلانشهر تبریز تدوین شد

پروژه‌های اضطراری تامین و توزیع آب کلانشهر تبریز برای سال آینده با حضور مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب استان تدوین شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، دومین جلسه تدوین پروژه‌های اضطراری تامین آب شرب کلانشهر تبریز در تابستان سال ۱۴۰۳ با حضور مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه‌ای، آب و فاضلاب، مجریان و مدیران پروژه برگزار شد.

در این جلسه پروژه‌های پیشنهادی هر دو شرکت بررسی و نهایی شد تا اقدامات لازم برای مطالعات و تامین اعتبار و اجرای ‌پروژه‌ها انجام پذیرد.

یکی از پروژه‌های اضطراری تعریف شده در این جلسه برای گذر از پیک مصرف کلانشهر تبریز در سال آینده، اجرای رینگ شرقی است که شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی مطالعه و اجرای این پروژه را عملیاتی و آغاز خواهد نمود.
همچنین حفاری و بهره‌برداری ۳۰ حلقه چاه جدید توسط شرکت آب و فاضلاب استان، برنامه‌ریزی و در حال اجراست و در راستای بهبود کیفیت چاه‌های حفاری شده پروژه‌هایی تعریف و در صورت تامین اعتبار، اجرایی خواهند شد.
گفتنی است، اورهال نمودن پمپ‌ها و تعریف پروژه‌هایی برای تامین برق پایدار و اضطراری تاسیسات آبی و چاه‌ها از جمله مصوبات مهم این جلسه به شمار می‌روند .

 

کد خبر: 70396
  تاریخ خبر : 1402/09/12
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/09/12
 علی پورخیری
 86