یکشنبه, 6 اسفند 1402
مشروح خبر :: الکترونیکی کردن فرآیندها در کمیسیون رسیدگی به صدور پروانه‌ها

به همت شرکت آب منطقه‌ای تهران برگزار شد؛

الکترونیکی کردن فرآیندها در کمیسیون رسیدگی به صدور پروانه‌ها

مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب شرکت آب منطقه‌ای تهران از برگزاری جلسه آموزشی در خصوص الکترونیکی کردن فرآیندها در کمیسیون رسیدگی به صدور پروانه‌ها خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای تهران، حسن زحمتکش با بیان این مطلب اظهار کرد: با عنایت به اینکه مقرر است در آینده نزدیک کلیه فرایندها در کمیسیون رسیدگی به صدور پروانه‌ها به صورت الکترونیکی و لزوم تداوم فرایند اسکن و کدگذاری پرونده‌ها در سامانه ساماب انجام شود.

وی ادامه داد: در این راستا جلسه آموزش با حضور کاربران سامانه ساماب امورهای منابع آب در دفتر حفاظت و بهره‌برداری برگزار و ضمن یادآوری مجدد مراحل فرایند اسکن و کدگذاری پرونده‌ها در خصوص سایر فرایندهای سامانه ساماب نیز نکاتی به کاربران آموزش داده شد.

زحمتکش تاکید کرد: فرآیندها باید در بستر سامانه ساماب و به صورت فرایندی انجام شود و باید از انجام هرگونه اقدامی در خارج از سامانه و یا غیر فرایندی خودداری شود.

گفتنی است، در پایان جلسه کاربران سامانه ساماب نیز سوالاتی را مطرح کردند که به صورت مشروح پاسخ سوالات توسط کاربر ارشد دفتر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب داده شد.

کد خبر: 70531
  تاریخ خبر : 1402/09/18
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/09/18
 شیخ الاسلامی
 64