جمعه, 31 فروردین 1403
مشروح خبر :: حضور شرکت آب منطقه ای قزوین در نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت کشور

حضور شرکت آب منطقه ای قزوین در نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت کشور

نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت کشور با حضور شرکت آب منطقه‌ای قزوین در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار و ۵ طرح برتر از حوزه آب وزارت نیرو، جهت ارائه در این رویداد انتخاب شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای قزوین در این نمایشگاه یکی از پنج طرح  توسط همکار شرکت آب منطقه‌ای قزوین ارائه شد.

لازم به ذکر است، شمیا کبیری همکار شرکت آب منطقه‌ای قزوین و رئیس کمیته منطقه‌ای آبیاری و زهکشی قزوین به نمایندگی از این شرکت در این نمایشگاه طرحی نو در حوزه آموزش و فرهنگ سازی با عنوان "رویکرد جدید در آموزش فرهنگ مصرف بهینه آب و تعمیق ارزشمندی میراث آب" ارائه نمود.

هدف از این طرح آشنایی آینده‌سازان کشور  با مسائل مختلف در حوزه صرفه‌جویی و مدیریت در مصرف آب، محیط زیست و آئین‌ها و مراسم مرتبط با آن می‌باشد تا از این طریق بتوان به کمک راهکارهای جدید، حفاظت از منابع آبی و محیط زیست را به نسل جدید آموزش داد تا خود آنها ضمن احساس مسئولیت میراب و نگهبان آب باشند.

شایان ذکر است، مهدی دانشگر، معاونت مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران، ضمن بازدید از غرفه بسیج مهندسین وزارت نیرو (حوزه آب)، با ارائه دهندگان طرح‌های برتر در این حوزه دیدار وگفتگو کرد.

کد خبر: 72237
  تاریخ خبر : 1402/12/02
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/12/05
 خواجوی
 87