جمعه, 31 فروردین 1403
مشروح خبر :: شرکت آب منطقه‌ای سمنان جایزه مدل تعالی سازمانی (سطح تعهد) را دریافت کرد

شرکت آب منطقه‌ای سمنان جایزه مدل تعالی سازمانی (سطح تعهد) را دریافت کرد

معاون برنامه‌ریزی شرکت آب منطقه‌ای سمنان گفت: این شرکت موفق به اخذ جایزه مدل تعالی سازمانی (سطح تعهد) از سازمان مدیریت صنعتی شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای سمنان، رضا نجف‌زاده با بیان اینکه شرکت آب منطقه‌ای سمنان تنها شرکت‌کننده از سوی وزارت نیرو برای دریافت جایزه مدل تعالی سازمانی بود، درباره این طرح گفت: طرح تعالی سازمان‌ها به ایجاد فضای رقابتی و تشویق سازمان‌ها برای خود ارزیابی کمک می‌کند.

وی ایجاد فضای مناسب برای تبادل تجربیات موفق، تشویق سازمان‌ها برای انجام خود ارزیابی را از دیگر اهداف جایزه ملی تعالی سازمانی عنوان کرد.

معاون برنامه‌ریزی شرکت آب منطقه‌ای سمنان به برخی مفاهیم بنیادین طرح تعالی سازمان‌ها اشاره کرد و گفت: رهبری آینده‌نگر و الهام‌بخش، نگرش سیستمی، مشتری‌مداری و ارزش‌آفرینی، یادگیری بهبود و نوآوری، دلبستگی کارکنان، توسعه شراکت‌ها، توسعه قابلیت‌های سازمانی، مدیریت با چابکی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی و نتایج برجسته پایدار زیربنای مدل تعالی و ارزش‌ها و مفاهیم بنیادین تعالی سازمانی به شمار می‌روند.

نجف‌زاده با بیان اینکه سازمان‌های متعالی رهبرانی دارند که آینده را به تصویر کشیده و با ترغیب ذینفعان حمایت از ایده‌های خلاقانه و تفکر ساختارشکنانه و به کارگیری بهینه منابع در جهت تحقق آن اقدام می‌کنند، گفت: در شرکت آب منطقه‌ای سمنان نیز شاخص‌های کسب این جایزه مدل تعالی سازمانی (سطح تعهد) اخذ شد که در نهایت از سوی سازمان مدیریت صنعتی این جایزه به شرکت تعلق گرفت.

کد خبر: 72422
  تاریخ خبر : 1402/12/14
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/12/15
 اخبار و روابط عمومی
 51