چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: نشست برخط «بهره‌وری آب در بخش کشاورزی؛ چالش‌ها و چشم‌اندازها» برگزار می‌شود

نشست برخط «بهره‌وری آب در بخش کشاورزی؛ چالش‌ها و چشم‌اندازها» برگزار می‌شود

نشست تخصصی با موضوع «بهره‌وری آب در بخش کشاورزی؛ چالش‌ها و چشم‌اندازها» چهارشنبه ۱۶ اسفند به صورت برخط برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، نشست تخصصی با موضوع «بهره‌وری آب در بخش کشاورزی؛ چالش‌ها و چشم‌اندازها» به همت گروه کار استفاده پایدار از منابع آب برای تولید محصولات کشاورزی و کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران برگزار می‌شود. 

این نشست به صورت مجازی، روز چهارشنبه ۱۶ اسفند از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر با حضور  است. 

لینک ورود به نشست به صورت میهمان به آدرس http://vc.areeo.ac.ir/ch/economic است. 

گفتنی است، محسن براهیمی مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور آبگستران میهن و عضو گروه کار استفاده پایدار از منابع آب برای تولید محصولات کشاورزی، دبیر این نشست یک روزه است.

علی قدمی فیروزآبادی عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات فنی، مهندسی کشاورزی و عضو گروه کار استفاده پایدار از منابع آب برای تولید محصولات کشاورزی پنلی با موضوع «بیان مفاهیم و تعاریف بهره‌وری آب و مصادیق آن در بخش کشاورزی» را ارائه خواهد داد.

سیدمحمد آهویی مدیرکل دفتر اقتصاد و بهره‌وری آب مدیریت مصرف و تقاضای شرکت مدیریت منابع آب ایران نیز درخصوص «برنامه‌ها و اقدامات وزارت نیرو در زمینه بهره‌وری آب» سخن خواهد گفت.

علیرضا توکلی عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی و عضو گروه کار استفاده پایدار از منابع آب برای تولید محصولات کشاورزی با موضوع «بهره‌وری آب در برنامه الگوی کشت کشاورزی، سند امنیت غذایی و نقشه راه آب» تحقیقات خود را ارائه خواهد داد.

کد خبر: 72426
  تاریخ خبر : 1402/12/14
  آخرین به‌روزرسانی : 1402/12/15
 معصومه خداوردیان
 87