دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: نشست هم‌اندیشی و کارگاه طرح ملی «داناب» با حضور مدیران امور آب شهرستان‌ها

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان خبر داد:

نشست هم‌اندیشی و کارگاه طرح ملی «داناب» با حضور مدیران امور آب شهرستان‌ها

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان از برگزاری نشست هم اندیشی و کارگاه آموزشی طرح ملی دانش‌آموزی نجات آب «داناب» با حضور مدیران امور منابع آب شهرستان‌های استان کرمان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، سینا روزبهانی سخنگو و مدیر روابط عمومی این شرکت با مهم قلمداد کردن اقدامات اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در کاهش برداشت آب، به تأثیرپذیری بالای قشر نوجوان اشاره و طرح داناب را از جمله الگوهای موفق ظرفیت‌سازی اجتماعی در عرصه آب عنوان کرد.

وی در ادامه گفت: تبیین چارچوب و مراحل طرح در سال تحصیلی جاری ۰۳ - ۱۴۰۲ از جمله دیگر بخش‌های نشست با مدیران منابع آب شهرستان‌ها بود که توسط نمایندگان شرکت مشاور آبانگاه به تفصیل ارائه شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان اظهار کرد: در بخش پایانی این نشست، پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و کسب پیشنهادات نمایندگان مدیریت منابع آب شهرستان‌ها بود که به پربارتر شدن طرح در فرصت باقیمانده از سال تحصیلی منجر خواهد شد.

روزبهانی در پایان گفت: طرح داناب در سال تحصیلی جاری با پیگیری شرکت آب منطقه‌ای کرمان و همکاری خوب اداره کل آموزش و پرورش در تمامی مدارس متوسطه اول در استان پهناور کرمان در حال اجرا است.

کد خبر: 73150
  تاریخ خبر : 1403/01/29
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/01/29
 مهران ملامحمدی
 71