دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: تأکید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه بر تسریع در جذب اعتبارات باقیمانده سال 1402

تأکید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه بر تسریع در جذب اعتبارات باقیمانده سال 1402

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه در جلسه جذب اعتبارات این شرکت، بر تسریع در جذب اعتبارات باقیمانده سال 1402 تأکید کرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه، جلسه جذب اعتبارات به ریاست رسول فرهادی مدیرعامل شرکت، معاونین، مدیران، مجریان طرح‌ها و جمعی از کارشناسان حوزه‌های طرح و توسعه، برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد.

در این جلسه، رضایی معاون طرح و توسعه نسبت به ارائه گزارشی مبسوط در خصوص اعتبارات هزینه شده و آخرین مانده اعتبارات به صورت طرح به طرح اقدام کرد. سپس مجریان طرح‌های در دست اجراء، گزارشی از طرح‌های در دست اجراء به تشریح برنامه‌های خود در خصوص جذب اعتبارات باقیمانده تاپایان سال مالی جاری مطالبی را عنوان کردند.

در ادامه، فرهادی مدیرعامل شرکت با اشاره به اینکه در استان، شرکت آب منطقه ای بزرگترین دستگاه اجرائی در حوضه آب در دریافت و هزینه نمودن اعتبارات این بخش است، افزود: باید در جذب اعتبارات باقیمانده وفق برنامه زمانبندی و تدوین شده اقدام کرد. 

وی تسریع در این امر را ضروری خواند و گفت: نباید کیفیت انجام کار را در پروسه جذب اعتبارات فراموش کنیم.

فرهادی با تأکید بر نظارت جدی بر عملکرد مشاوران و پیمانکاران طرف قرارداد، خواستار اتمام پروژه‌های نیمه کاره و در دست اقدام شد.

کد خبر: 73178
  تاریخ خبر : 1403/01/30
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/02/01
 مدیر سایت
 55