شنبه, 26 خرداد 1403
مشروح خبر :: شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی دستگاه برتر استانی و کشوری در اجرای قانون جوانی جمعیت

شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی دستگاه برتر استانی و کشوری در اجرای قانون جوانی جمعیت

شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی با دریافت لوح تقدیر از معاون وزیر نیرو و نایب رییس قرارگاه جوانی جمعیت و همچنین دریافت لوح تقدیر از استاندار خراسان شمالی، در زمره دستگاههای برتر در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی، در لوح تقدیر مریم کارگرنجفی، معاون وزیر نیرو و نایب رییس قرارگاه جوانی جمعیت این وزارتخانه خطاب به مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی آمده است: «با عنایت به اهمیت سیاست‌های کلی جمعیت ابلاغی مقام معظم رهبری و همچنین با توجه به تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، بدینوسیله از تلاش‌های ارزشمند جناب عالی در راستای تسهیل اجرای سیاستها و قانون مذکور در مجموعه وزارت نیرو، تقدیر و تشکر می گردد».

در متن لوح تقدیر استاندار خراسان شمالی به مدیرعامل شرکت آب منطقه ای نیز آمده است: «تشریک مساعی در اجرای دقیق قوانین حوزه جوانی جمعیت از جمله اقدامات ارزنده ای است که در آن همت گمارده و بحمدالله توانستید در این حوزه نقش آفرین و موثر باشید. به رسم ادب به پاس حمایت و پشتیبانی جناب عالی در خصوص ارایه خدمات حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، صمیمانه، عالی ترین مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام می‌نمایم.»

کد خبر: 73900
  تاریخ خبر : 1403/02/30
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/02/31
 مدیر روابط عمومی
 59