شنبه, 26 خرداد 1403
مشروح خبر :: جلسه آموزشی با موضوع ضرورت اجرای برنامه مدیریت توأمان آب و‌برق

به همت شرکت آب منطقه‌ای اصفهان برگزار شد؛

جلسه آموزشی با موضوع ضرورت اجرای برنامه مدیریت توأمان آب و‌برق

جلسه آموزشی با موضوع ضرورت اجرای برنامه مدیریت توأمان آب و‌برق و احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، چالش‌ها و راهکارها برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، این جلسه آموزشی با حضور منتخبان و نمایندگان کشاورزی، اتاق اصناف کشاورزی، مدیران و کارشناسان جهاد کشاورزی و کارشناس اداره برق شهرستان،  کارشناسان آب منطقه ای اصفهان و شرکت های کنتورساز با پیشنهاد و محوریت اداره منابع آب شهرستان برخوار در سالن آموزشی جهاد کشاورزی واقع در حبیب آباد برگزار شد.

در ابتدای جلسه کارشناس شرکت آب منطقه‌ای توضیحاتی درخصوص نحوه اجرای برنامه مدیریت توأمان آب و برق برای کشاورزان ارائه دادند و به پرسش‌های آنها در این خصوص پاسخ دادند.

مدیر جهاد کشاورزی و‌ کارشناس امور برق شهرستان برخوار نیز مطالبی درخصوص مشکلات کشاورزان و برنامه قطعی برق تابستان بیان نموده و به سئوالات کشاورزان پاسخ گفتند.

در ادامه مشکلات و مسائل مربوط به کنتورهای هوشمند حجمی نصب شده در شهرستان مطرح شد و نمایندگان و کارشناسان شرکت های کنتورساز توضیحات لازم را ارائه دادند.

در پایان جلسه دکتر سعدی قادری، رئیس اداره منابع آب شهرستان ضمن ارائه گزارشی کوتاه از وضعیت بحرانی منابع آب و اقدامات صورت گرفته در شهرستان، به ضرورت و اهمیت اجرای برنامه‌های مدیریت توأمان آب و‌برق و احیاء و تعادل‌بخشی منابع آب زیرزمینی اشاره نموده و همراهی و همکاری کشاورزان را برای نجات آب و جلوگیری از فرونشست زمین خواستار شدند.

 

کد خبر: 74100
  تاریخ خبر : 1403/03/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/03/08
 پرستو ایران پور
 30